Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácok ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok ti hány évesen hagytatok fel a csajozással? Mikor láttátok be hogy értelmetlen próbálkozni? Mit éreztek pontosan? Hogy dolgozzátok fel a sérelmeiteket?

Figyelt kérdés

Jártok prostituálthoz?


Én igen. Kényszerből. Beszélgetünk aztán szexelünk egy jót de ennyi.

Aki ez ellen érvel annak azt üzenem "rendes" csajozással is összeszedhet az ember ezt azt. Teljesen lutri ez ma már.



2021. jún. 29. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

19 évesen

19 évesen

Fájdalmat, csalódottságot, szomorúságot

Sokat sírok, 2 doboz sör, próbálom fejleszteni magamat

Nem járok prostikhoz

2021. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Én régen szerelmes voltam egy kövér fiúba. Kölcsönös volt a szimpátia, mégse mert járni velem, inkább prostikhoz járt. Nem tudom mi volt ennek az oka, de a mai napig nem volt komoly kapcsolata most már közel a 40-hez. Pedig nekem nagyon tetszett és én sem voltam csúnya. Lehet te is tetszel valakinek csak nem mersz közeledni felé.
2021. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Hát én sok mindenkihez próbáltam közeledni de semmi.

Szexre meg nekem is elemi szükségem van.


Volt egy nagy szerelmem vele szerettem volna az elsőt de csúnyán megalázott, persze megtehette mert szép lány.


Aztán később jó lett volna mással is. Igen, jó lett volna tiniként szexelni mikor még izgalmas és hirtelen tör az emberre, mikor tombolnak a hormonok. De hát nem így alakult sajnos.


De így legalább érett nőkkel lehettem (és leszek). Velük legalább kiélhetem magam. Igaz pénzért.


Az egészben az fáj hogy még nem is beszélgettek velem, nem is társalogtak velem. De szinte mindegyik. És mikor közeledni próbáltam akkor undokul hárítottak.

2021. jún. 29. 22:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, pedig vannak normális nők is. Meg az se mindegy milyen nőkhöz közeledsz. Ha magadhoz képest túl magasra teszed a mércét, akkor nehéz lesz.
2021. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kategorizálás beteges és káros is.
2021. jún. 29. 23:00
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
#5: és mondd csak, a nagy szerelmedben a szépségén kívül mi volt még az a tulajdonsága, ami miatt beleszerettél?
2021. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Persze, oké, de ha csak szuper szép csajokhoz közelítesz az állítólagos ronda kinézeteddel, akkor kb. csak a kudarc vár rád.


Az egyik facebookos társkeresőn egy 40-es iszonyat rusnya pasi mindig szidja a nőket, hogy azok milyen beképzeltek, hogy nem akarnak vele ismerkedni. De ő csak bomba huszonévesekre hajt. Egyszer be is szóltam neki miért nem próbálkozik hozzá hasonlóaknál. Erre leosztott, hogy bizony neki nem kellenek idősebb nők, hozzá ilyen fiatalabb csinos nő illene. De mondom, a pasi annyira egy okádék dagadt, szőrös, igénytelen állat és még gyerekei is vannak. Szóval a tükör. Ajánlom mindenkinek a tükröt..

2021. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Én ronda nő vagyok. Jóképű férfi a lábát se törölné belém. Viszont az a csodálatos szerencse ért, hogy én csak ronda pasikra indulok. Így bármikor szerezhetek férfit magamnak. Ti incelek meg iszonyat módon válogattok, ezért nem lesz senkitek.
2021. jún. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
5-ös: az orra, a szeme, a temperamentuma, a hangja. Hogy bevállalós vagány volt, nem egy búvalbszott valaki.
2021. jún. 29. 23:17
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
#9: Biztos vagyok benne, hogy nem ő az egyetlen ilyen vérmérsékletű és kedélyű nő ebben az országban.
2021. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!