Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik voltak eddig a legátlátszó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak eddig a legátlátszóbb mondvacsinált kifogások ami miatt egy nő elutasitott?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A húgod vagyok!
2021. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Milyen kifogás? Semmilyen kifogás nem kell. Elég annyi, hogy: nem akarom.

Ez a ti elvetemült agyatokban létezik csak, hogy meg kell indokolni, miért nem akar kezdeni valaki veletek.

2021. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
2-es, te el vagy tájolva. Vannak nők, akik nem mondanák ki kerek perec, hogy nem akarják a másikat, nem vonzódnak, hanem kitalálnak valami hülye dumát, hogy tompítsák a dolgot.
2021. júl. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
"Értem." = ghosting, abbahagyja az írást, mivel talát mást.
2021. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
#3 Lehet csak nem akarják megbantai a másikat. Tudom, hogy ezzel csak jobban megbantjak mintha kimondaná kerek perec, de ők valószínűleg nem így érzik.
2021. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

"2-es, te el vagy tájolva."


És? Nem mindegy? Nem akar veled lenni és kész. A többi lényegtelen.

2021. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Én 25 voltam ő 19. A munkahelyemen találkoztunk, pár hónapra jött oda dolgozni. Az első hónapban fel-feltűnt hogy néha néz meg előre köszön, de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget (ő egy gyönyörú és aranyos lány, nekem neg sosem volt barátnőm szóval el sem tudtam képzelni hogy tetszem neki). Aztán egyik nap szóba elegyedtünk, pár perc múlva bejelölt facebook-on, én pedig írtam is neki. Onnantól napi szinten beszéltünk, majd pár hét múlva egy céges buli után smároltunk is. Ezt követően rengeteget találkoztunk, én személy szerint nagyon élveztem vele lenni, látszott rajta hogy ő is így van ezzel, bármikor találkoztunk ölelt csókolt,

de kb. 1 hónap múlva megtört a lendület. Egyik napról a másikra elkezdett bunkón viselkedni, a munkahelyre nem jött egy hétig táppénz miatt, majd 2 hétre karanténba került (noha semmilyen tünete nem volt, csak érintkezett fertőzöttekkel aztán csináltatott egy tesztet ami pozitív lett). Online teljesen passzív lett, ha én nem kerestem, magától nem írt, tömören és tárgyilagosan válaszolt mindenre. Hiába kérdeztem mi a gond, kikerülte a válaszadást. Amikor meguntam és kicsit idegesebben számonkértem a viselkedését, akkor annyi írt hogy jobb ha a jövőben csak kollégák leszünk. Nagy nehezen sikerült elérnem telefonom, akkor annyit mondott hogy felejtsük el az egészet mert ősztől úgyis egyetemre fog járni másik városba. Ezt már a legelejétől tudtuk mindketten, szóval nagyon "mondvacsinált" kifogásként jött le. Később még egyszer láttam az utcán, de amikor távolról észrevett elment a másik irányba (mindig ugyanarra járt amerre én mert elég közel lakunk egymáshoz). Nekem nagyon rosszul esett, hogy nem tudtam ezt vele megbeszélni és nem mondta el kerek perec hogy mi volt a gond. Én úgy éreztem hogy ennyit megérdemeltem volna. A mai napig nem tudtam igazán feldolgozni a történteket, néha még most is azon agyalok mit rontottam el. Abban biztos vagyok hogy életem legnagyobb lehetőségét hagytam úszni, azóta sokkal kevésbé motiváltan élem az életemet.

2021. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

6-os, te még mindig el vagy tájolva 😅

A kérdés az volt, hogy milyen dumákat kaptak a srácok eddig, ahelyett, hogy megmondták volna egyenesen, hogy nem jössz be neki a másiknak, hogy nem akarnak veled lenni.


A kérdezőt ez érdekli. Há' oda van írva!

2021. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
#8: És honnan tudni, hogy nem az igazat mondta? Látnok vagy? Ha tudod, miért kérdezed.
2021. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
9-es, én nem kérdeztem semmit ._. de látom nagyon veszekedni akarsz, kapjál be egy snickerst.
2021. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!