Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 évesen ezt értem el külföld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen ezt értem el külföldi melóval.Elég lesz a társkeresőn a magyar lányoknak,ha ismerkedni szeretnék?

Figyelt kérdés

18 éves koromban, érettségi után mentem ki Németországba.17 év után jöttem haza.

Vettem egy kertes házat egy vidéki kisvárosban,átépítve,korszerűsítve,új bútorokkal.Kertben van medence, jakuzzi,szauna,dupla garázs.Magamnak vettem egy 2015 évjáratú Audi A4 kocsit.

Igaz mindezért sokat dolgoztam, de mindez ennyi idősen hitel nélkül megvan.Szereztem kinn kettő szakmát, amivel itthon szeretnék dolgozni.

Ha társkeresőn ismerkedek, ezekkel a paraméterekkel, lesz az átlagtól több esélyem?

Elsősorban lányok válasza érdekel,de ha írnak férfiak őket is meghallgatom.

Köszönöm a segítséget, ha írtok.


2021. júl. 5. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha a felszínes csajokra buksz, akkor mindenképp.
2021. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül. A nők az érzelmekre mennek. Volt baratnőm míg szerelmes volt akarhol ellakott volna velem. A szerelem elmúlt és vidéki családi házunkat, egy pesti albérletre cserélte. Mással természetesen.
2021. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem felszíneseket szeretnék, de biztos hogy ilyen idős korban azért megnézik, hogy legalább van-e egy lakásom vagy házam.

Most az mindegy, hogy hitel van vagy nincs.

2021. júl. 5. 21:19
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
A vidéki kisváros nem jó, messze vannak a menő bulihelyek.
2021. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem bulihely miatt költöztem ide.Csendes kisváros, közelben van egy megyeszékhely is, ha valaki nagyon akarna melózni.Bulik már annyira nem érdekelnek, inkább a családtervezés.
2021. júl. 5. 21:22
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2021. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%

Ismerkednék,ha nem szeretnél gyereket.

Miért jöttél haza Németországból amúgy?

2021. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az volt a célom hogy pénzt gyűjtsek, és itthon tudjak házat kocsit venni, életemet valahogy elkezdeni.Ennyi idősen még remélem van esélyem, ezek után.
2021. júl. 5. 21:32
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy van. Ügyesen csináltad 😊
2021. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez bőven elég anyagilag. Mondjuk nekem nem, mert én Budapesten élek, és az istenért nem mennék el innen, de attól még szerintem alapnak bőven jó, simán lehet erre már családot alapítani. Hajrá, sok sikert! :)
2021. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!