Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek a sok átlagfizetésű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek a sok átlagfizetésű férfi tényleg probléma?

Figyelt kérdés

A párkeresés szempontjából?


Egyik hozzászóló hölgy írta egy kérdéshez, hogy neki nehéz a párkeresés mert nem tud mit kezdeni a helyzettel amikor kiderül hogy a férfi fele annyit keres mint ő nőként. Tehát míg ő 600.000-et, addig a férfi csak max. 300.000-et. Ezért ő nem tud rá férfiként tekinteni.


A 600.000-es fizetés pedig nem egy álomfizetés kategória, ennyit diplomás férfiak közgazdasági, mérnöki, IT területen gond nélkül megkeresnek.


A hölgy lehet hogy érettségizett vagy szakmunkás pasikba fut bele?



2021. júl. 7. 17:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Vagy magánál fiatalabbakba, esetleg bölcsés szakon/agrár szakon végzettekbe, de az is lehet, hogy phd-sokba.


Amúgy gondolom ez nettő ennyi, bruttó 950 000? Csak, hogy ugyanarról az összegről beszéljünk.

2021. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

# 1


igen szerintem nettó 600 ezer, így értette gondolom a hölgy

2021. júl. 7. 17:40
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van ilyen is, de hiba általánosítani. Tényleg szerencsétlen helyzet lehet egyébként, hogy mondjuk a nő utazna valahova, amit a férfi nem engedhet meg magának. A nő meg inkább keres olyat, akivel nincs ilyen probléma.
2021. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
De sok átlag alatti fizetésű férfinak van nője, felesége bár igaz hogy egyik sem egy topmodell..
2021. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Ezen miért csodalkozol? En 400 körül keresek, és ugyanebből az okból nem állnék le csóró pasival! Ha én szeretek mondjuk elmenni ide-oda, szeretem a jobbnál-jobb programokat (ezek általában drágák szoktak lenni), akkor vagy az van, hogy én kifizetem az ő reszet is, ( ami kizárt, mivel nem tartok el senkit, és egyaltalán, hogy nézzek rá férfiként? Vagy, az lesz, hogy maradunk otthon a négy fal kötött.
2021. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

"Nőknek a sok átlagfizetésű férfi tényleg probléma?'"


Én pont azt tapasztalom, hogy akikkel ismerkedek, inkább magasabb fizetésüek! Egyebként, nem, nem probléma! Nem is ertem a kerdest! Miért lenne probléma? Ő baja ha keveset keres. Nyilván ilyennel nem jönnék össze, mivel nem lehet rá családi életet alapozni. Csak simán nem jönnék vele össze, de nekem személy szerint, nem probléma, hogy egy számomra full érdektelen férfi mennyit keres

2021. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#


az nagy csalódás ha mondjuk számodra egyáltalán nem érdektelen, sőt vonzó de azzal szembesülsz hogy keveset keres a te igényeidhez képest?


Egy férfi teljesen normálisan és vonzón kinézhet úgy is hogy a te szempontrendszered szerint egy csóró.

2021. júl. 7. 18:42
 8/18 A kérdező kommentje:

# 6


az nagy csalódás ha mondjuk számodra egyáltalán nem érdektelen, sőt vonzó de azzal szembesülsz hogy keveset keres a te igényeidhez képest?



Egy férfi teljesen normálisan és vonzón kinézhet úgy is hogy a te szempontrendszered szerint egy csóró.

2021. júl. 7. 18:43
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Figy, nekem IT mérnökként van 300 körüli nettóm. Szóval lehet elvárni 900 bruttókat, de majd felébred ha Magyarországon él :D

Szerintem 4 módon kereshetsz többet:

1. 20 év tapasztalat, senior tudás. (ha 40 felettieket keres a csaj, talán összejön)

2. Jó munkahely (csókos NER cég, osztrák cégnek bedolgozás, stb)

3. Van 3 gyereked. Ekkor a bruttódat kapod, ami már nem rossz.

4. Oyan tudásod van, ami baromi hiány. Pl fortran atyaúristenként őrködsz egy legacy rendszer felett amihez rajtad kívül alig ért valaki.

2021. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 5


női szempontból egy 400-at kereső férfi is csóró

2021. júl. 7. 18:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!