Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktatok olyanokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyanokkal ismerkedni,akik elsőre nem vonzóak,nem szimpatikusak számotokra?

Figyelt kérdés

Adtok ilyen nőnek,férfinak esélyt? Vagy kuka alapból? Mondjuk komoly kapcsolatra gondolok,nem szexre,meg nem csak úgy együtt lenni valakivel eltölteni az időt,hanem amolyan életre szóló történet,közös jövős.

Én nem rendelkezem vonzó külsővel,szürke,átlagos vagyok.Én nem tudok olyan nőkkel eljutni az ismerkedésig,akik nekem tetszenek.Akik pedig esélyt adnak az ismerkedésre,és megismernek általában megkedvelnek a belső tulajdonságaim által,és az életmódon miatt is.De nekik meg én nem adok esélyt,mert számomra nem vonzóak külsőre.És nem,nincsenek nagy igényeim :)

Szóval ti adtok olyan nőknek/férfiaknak esélyt,akik kezdetben nem tetszenek nektek? Vagy megtudtok alkudni,és elfogadni a másikat olyannak amilyen,és megszeretni a belső tulajdonságai által,és ezáltal a külsőre is másképp tekinteni rá?Vagy úgy vagytok vele hogy inkább egyedül lesztek,minthogy egy olyan kapcsolatba benne lenni,ahol nincs meg a nagy vonzódás külsőre?



2021. júl. 8. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs különösebb vonzalom, lehet akármilyen kedves, meg jó fej, nem adok esélyt, mert értelmetlen. Nekem kellenek az érzelmek, a vágy, a lángolás. Ez pedig az első találkozás alkalmával eldől. Ha nem mozgatott meg, akkor kuka.
2021. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 +
2021. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Esélytelen, csak mindkettőnk idejét pazarolnám. Ha külsőre nem vonz, akkor veszett dolog, ha pedig nem szimpatikus, még havernak se kellene.
2021. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, mit értesz az alatt, hogy elsőre vonzó. Ha tisztán külsőre gondolsz, akkor belőlem nem vált ki semmiféle vonzalmat egy jó külső, ergo ha nem taszít az illető, akkor ez nem akadály.

Viszont bennem egy találkozás alatt eldől, hogy vonzódni tudok-e a másikhoz: tetszik-e a kisugárzása, a humora, az intelligenciája, meg hogy egy hullámhosszon vagyunk-e. Ha nem, akkor nincs több esély, mert felesleges. Bennem ez utólag nem tud kialakulni. Ilyen szempontból nem vagyok hajlandó megalkudni: ellenben megbecsülöm, amim van, ergo ha találok egy ilyen férfit, megteszek mindent, hogy megtartsam (persze normális kereteken belül, pl. nem leszek pincsi, nem követnék el törvénysértést, stb.)

2021. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem merek senkivel sem ismerkedni, de szerintem aki nem annyira szimpi elsőre, az sokkal értékesebb tud lenni, ha megismeri az ember, pozitív értelemben többször csalódhat velük szemben, mint egy full szimpi-szupcsi csajjal szemben.
2021. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, eddig minden mindkét komoly kapcsolatom így lett.

23/L

2021. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 moozygoo ***** válasza:
Adtam, összejöttem olyan lánnyal aki nem az esetem, nem sült ki belőle semmi jó.
2021. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egy pillantás elég, hogy megismerjem a lelkét.
2021. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!