Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esélye van egy 30 -40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy 30 -40 év közötti férfinek párt találni , ha a férfi a szüleivel él közös háztartásban ?

Figyelt kérdés

Ez az élet stílus ma mennyire elfogadott a nők részéről , vagy mennyire nem az ?

Ha kiderül , hogy az adott férfi a szüleivel él együtt , már eleve esélytelen , vagy azért a nők többsége hajlandó erről beszélni és kompromisszumot kötni a férfivel a távlati célok érdekében ?


2021. júl. 10. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
0,1%
2021. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Miféle életstílus?

Illetve te ismerkednél ilyen nővel, aki a szüleivel él és 30-40közti?

Hol dugnátok? Összeköltözés előtt csak jó lenne pár hónap,nem? Addig meg egymás szüleihez járkáltok össze? :D Ne nevettess már. Én se keresem agyon magam,de inkább kiveszek egy albérletet. Valahogy ez az önállóság rész jobban bejön, mint a "jajj hát én takarékoskodok, félreteszek" kamuduma.

2021. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nézd , engem nem zavarna ha az általam szimpatikus nő a szüleivel élne együtt , nem ez döntené el nálam a folytatás kérdését .

Azt meg hogy hol legyünk együtt ? - számos más módon meglehet oldani szerintem . Ebben van már tapasztalatom .

De most akkor az hogy valaki a szüleivel él együtt , az a mai felfogás szerint , szégyen ?

2021. júl. 10. 11:03
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
3, Igen.
2021. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem találsz megfelelő nőt, akkor a szüleidről sose válsz le? Örökre anyuci pici fia maradsz 60évesen is?

Én pasi vagyok, 30 éves, de az ziher, hogy nem kezdenék olyan 30-40közti nővel, aki még sose lakott külön a szüleitől. Ne velem gyakorolja be az párkapcsolattal járó együttélést. Ennél érettebb nőt keresek, akinek már volt ilyen tapasztalata és nem most kell még csiszolódnia. Szerintem fordítva meg még durvább ez. A nők nem szeretik az életképtelen pasikat, akik önállótlanok. Hiába mondod pl,hogy te mosol magadra, attól még a benyomás az lesz, hogy önállótlan vagy.

2021. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ah , értem és természetesen megértem ezt a hozzáállást , vagy felfogást .

Viszont azt nem gondoltam volna , hogy szégyennek számít , ha valaki a szüleivel él .

Bonyolult dolog ez a párválasztás , sok tényező van , ami eldöntheti hogy ki , kivel illik össze és hogy működik e , stb ...

2021. júl. 10. 11:26
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
5-ös vagyok. Szégyennek viszont nem gondolnám, hátránynak inkább. Viszont!!! Azt ne felejtsük el, hogy nem te vagy az egyetlen, aki ilyen korában a szüleivel él, és nyilván van ilyen nőben is, és annyifélék vagyunk mi emberek, hogy ezen igazából egy percet se kattognék,hogy lesz-e valakid. Tuti lesz. Pláne,hogy sok nő meg úgy nevelkedett,hogy mennyire fontos a spórolás, meg ez jelezheti azt is h jól bánsz a pénzzel. Szóval érted.. van, akinek ez hátrány, másnak meg pont ez lehet az, ami miatt veled akar lenni. Ilyenkor jó,hogy nem csak 10 személy él a világon :D bőven vannak összeillő emberek.
2021. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Én 24 voltam, a pasi 29. Amikor megtudtam, hogy a szüleivel él, és nincs is meg benne a vágy, hogy költözzön, elköszöntem.


A mamahoteles pasik hajlamosabbak arra, hogy természetesnek vegyék, hogy a nő megcsinál mindent.

Persze itt is igaz a hasonló a hasonlóval elve. Én a tanulmányok után,22 évesen repültem ki a családi fészekből véglegesen, (18 éves koromtól is csak évente pár hónapot töltöttem otthon),nem tudok egy ilyen gondolkodású pasival mit kezdeni.

2021. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

8-as!

Hát persze!

Azt írod mindezt otthonról a kis szobádból, anyu már kimosott rád, koszos tányéraidat, amit este kidobáltál a mosogatóba elmosta, nemsokára megy porszívózni,Azt ezek mellé keresel max 150 nettót, azt ez a fene nagy önálló életed.

TROLL!

2021. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Micsoda ismerősi köröd lehet, ha ezt te olyan hihetetlennek tartod! :D

Most 30 vagyok, a legtöbb ismerősöm is ezt a mintát követte. Volt osztálytársak, kollégák,stb.

8-as voltam


De úgy látszik, mégis van választék olyan nőkből, akiknek ez teljesen ok, különben nem lenne ez a sok lepontozás minden kommentre, ahol ez ellen vannak.


Ahol rossz anyagi helyzet van, ott sem láttam egy két kivétellel olyat, hogy ne legyen elhatározás arra legkésőbb 24-26 évesen arra, hogy költözzön.

2021. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!