Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők szerint mi egy vesztes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerint mi egy vesztes férfi meghatározása?

Figyelt kérdés
Alábbiak közül leginkább melyik írja körül legpontosabban?

2021. júl. 12. 12:13
A kérdező szavazást indított:
nincs annyi egzisztenciája sem hogy egy nőt és egy gyereket minimum szinten eltartson
nem törekszik arra hogy egyre gazdagabb legyen
utálja a munkáját, életét, az embereket, nincs hobbija, nincs semmi célja, csak él mint egy állat, eszik, alszik, wc-re jár
nem akar feleséget, családot, csak a hobbijainak él, csajozik 50 évesen is
nincsen szép háza, jó kocsijai, nem ismert még a városban sem ahol él, munkahelyre jár alkalmazottként
aki úgy néz ki mint egy vesztes: szakadt cuccok, alkoholista külső, olyan sörszagú rocker féle
az vesztes akinek már a szülei is azok voltak, a szegény gyerek az osztályban aki sosem tudta befizetni az osztálypénzt
mindenki vesztes aki nem keres legalább havi nettó 500.000 Ft-ot
mindenki vesztes aki nem gazdag ember
egyéb: írd le
56 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Miért szól majdnem minden pont a pénzről? Szerinted nekünk az a fontos?


Szerintem az vesztes, aki utálja az életét, de nem lép, helyette fűnek-fának panaszkodva várja a sült galambot. Ismertem ilyen embert, borzasztó irigy volt (tényleg, szinte láthatóan csöpögött a beszédéből) de ő maga még a legkisebb erőfeszítést sem tette meg.

2021. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

# 1


a közfelfogás a sikerességet elég erőteljesen pénz szempontjából fogalmazza meg különösen ha férfiakról van szó

2021. júl. 12. 12:24
 3/34 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a nők szemében mindenki vesztes, aki nem tartozik bele a kis kitalált ideáljába XD
2021. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
32%
A nőknek semi nem jó.
2021. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%

Exem, egyértelműen. Mert én nagyon sok mindent eltűrtem, folyton másoknak akarok jót tenni. Ha van párom, akkor az ő boldogsága a legfontosabb.


Őt előttem nagyon sokan elutasítottak, míg végre egy talált egy olyan nőt (engem), aki képletesen a fenekét is kinyalja, és nagyon sok rosszat elvisel neki. Na, még egy ilyen nőt is ki tudott ábrándítani, igaz évek kellettek hozzá.

2021. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
#5 ilyen Nőre van szükségem :3
2021. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%

#6 Akkor keress egyet, mert én tanultam az esetből, és soha többé nem tűrök el ennyi mindent. Egyszerűen nem éri meg.


Azt hittem, hogy ha odaadó vagyok, akkor majd megbecsülnek. Egy fenét... Pár ismerősöm meg vígan csalja a pasiját, bunkón viselkedik vele, és a férfi mégis azon van, hogy mindenek felett boldoggá tegye.

2021. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
#6 Hogy kinyalja a feneked?
2021. júl. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
58%

"Mert én nagyon sok mindent eltűrtem, folyton másoknak akarok jót tenni."


tehát te összeszeded a kis áldozat-szerű embereket, görcsösen megakarsz felelni nekik ezért kinyalod a feneküket és te akkor érzed jól magad, ha mindent eldobsz és csak a másikkal foglalkozol. Te majd megmented, te majd megadsz neki mindent, te majd feláldozod magad azért, mert szegénykémet elutasították és magaddal semmit nem foglalkozol.


Neked pszichológusra lenne szükséged.

2021. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
Vesztes az akinek nincs 2000 ftja buszra, hogy átjöjjön hozzám, pedig azt hazudja bármit megtenne értem! Másnál lakik 45 évesen... Na az egy nagy lúzer!!!
2021. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!