Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják a lapát áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják a lapát áll jelentőségét, amikor Csuti Chad, Alekosz pedig incel, miközben arckarakterisztikailag nagyjából azonosak?

Figyelt kérdés

Csuti: [link]


Alekosz: [link]

[link]


Az egyiknek az országos hírnév és ismertség is kevés volt ahhoz, hogy pár futó kalandon meg hírnévhajhász aranyásón kívül bárkit találjon, pedig egy intelligens, kommunikatív ember, akinek még ízlése is van.


A másik pedig egy bunkó bukott focista, aki egy volt szépségkirálynővel tartatja el magát és már a Momentumos képviselők is rajta röhögnek, hogy mekkora selyemfiú.


Mi az oka, ha nem a lapátáll? Mi?



2021. júl. 13. 00:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
10%
ha elég kemény a fszod akkor ennyire be tudsz hűlyíteni egy nőt.. ez ilyen.
2021. júl. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Szóval Alekosznak potenciaproblémái vannak, Csuti pedig berántotta egy bokorba a gyanútlanul sétáló Edinát, aki a kemény f..sz hatására nem megerőszakolási pert indított, hanem belészeretett?
2021. júl. 13. 01:22
 3/56 anonim ***** válasza:
95%

Alekosz mint intelligens ember... Medve anyám. Ugyan olvasgassál már, kérdező egy kicsit, csak hogy képben legyél arra vonatkozóan, hogy Alekosz mennyire számított intelligensnek az ismertté válása környékén:


[link]

2021. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
90%
Te egy igazi elmebeteg vagy öreg.
2021. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
95%

"egy intelligens, kommunikatív ember"


Ja. Ostoba, mint egy vak egér.

2021. júl. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
81%
Lehet én vagyok eltévedve az incel az nem szűz? Alekosz mint intelligens és még stílusa is van... nem a humor rovatba szántad a kérdést? 😅
2021. júl. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
8%

Én férfiként, de azt kell írnom, hogy semmi gond nincs Alekosszal az ég világon. 🤷‍♂️ (A másikat meg nem ismerem.) Aztán majd kijavítanak, hogy hol tévedtem.

Alekoszt a ValóVilágból ismerem, ahol kedvencem volt, nem hiába nyert. Néha már tud fárasztó lenni a humora, de tényleg intelligens, a szex poénjai kifejezetten tetszettek. Nem alpári ember, kinézetre átlagos, talán jóképű is, csak már nem fiatal.

Szerintem több kalandja, rövid kapcsolata lehetett, amennyit közöl magáról, vagy amennyit lehoz a média.

Nem követem nyomon a celebek mindennapjait, szóval nekem fogalmam sincs semmiről. Én elképzelhetetlennek tartom, hogyha ő valóban akarna normális párkapcsolatot, neki ne jönne össze a dumájával, stílusával.

Nem lehet hogy nem is akar? Meg hogy az "incel"kedés tartja őt fent még mindig celebként? Mert amúgy nincs gond vele, de ha mennek a pletykák, a rémhírek, az egy magyar celebnek csak jó lehet. Elvégre több mint 10 év után valamiért még mindig beszélünk róla. Holott eddig lehetne felesége, családja, élhetne átlagos életét, mint a többi VV-s. Lehet pont azt akarja, hogy ne így legyen.

2021. júl. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
0%

#6


Ha szerinted Alekosznak nincs stílusa, és nincs benne intelligencia, akkor hasonlítsd össze ezt:


[link]


ezzel:


[link]

2021. júl. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Ott tévedsz, hogy részekre bontod az embert - holott a vonzalmat mindig a teljes összkép határozza meg. Dwayne Johnson-nak lapátálla lenne? Nem tűnt még fel. Igazából a fejformája is olyan furcsa inkább. Mégis az összkép miatt a nők bálványa lett, milliók rajonganak érte.
2021. júl. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
94%

"Mi az oka, ha nem a lapátáll? Mi?"


Hát nem is tudom, nem az hogy milyen a természetük? Nem is ismered ezeket az embereket hogy bármiféle képet kialakíts róluk. Miért nem a saját környezetéből hozol példát a jelenségre? Ja,hogy olyan nincs?

2021. júl. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!