Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kialakulhat kapcsolat, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat kapcsolat, ha a kiszemelt lány jelenleg egyáltalán nem vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

Igazából mi nem is egy kategória vagyunk, ő egyetemet végzett független csinos nő, jó keresettel és befolyásos szülőkkel, én meg csak egy sima polgári foglalkozású mondjuk úgy "melós" vagyok. Ráadásul dagadt is vagyok és alacsony..


Igaz, történt olyan családi esemény mostanában, ami miatt valamennyire felkeltettem a leányzó érdeklődését - egy külföldi rokonom elhunyt akinek egyetlen törvényes örököse vagyok, legalább is egyelőre úgy néz ki.


Szerintetek lehet esélyem ennél a lánynál? Baromira tetszik nekem.



2021. júl. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Jókedvemben vagyok, ezért úgy válaszolok, mintha ez nem kamu kérdés lenne. Én megfordítanám. Mi tetszene rajtad ennek a nőnek? Mivel fognád meg? Pénzzel nem, mert az van neki és a családjának.
2021. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, de talán, hogy igen.
2021. júl. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom, én is gyakran felteszem magamnak ezt a kérdést. Talán a rajongásommal,odaadásommal amit tudnék felé nyújtani.. Meg amúgy én csakis komolyan terveznék ezzel a lánnyal és amúgy megbízható fickónak tartom magam illetve hűséges típus is vagyok, ami manapság egyre ritkább.


Amúgy nem kamu a kérdés.

2021. júl. 13. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nem. Részletesebben: nem a pénzen múlik, csak a golddiggereknél. Még részletesebben: ha nem vonzódik hozzád sem emberileg, sem külsőleg akkor mi a franckarikától várod a nagy-nagy szerelmet?
2021. júl. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A rajongas es odaadas NEM vonzalmat kelto tulajdonsagok a nok szemeben, sot egyenesen kontraproduktiv, ha ezt megerzik rajtad!


A te valutad, amire a noknek szuksege van a figyelem! Nem kell bunkonak lenni, de hagyd, hogy megdolgozzanak a figyelmedert, ne dobj oda rogton mindent, ingyen!

2021. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármikor átalakulhat. Változtass a hozzáállásodon.


Ja és foglalkozz önismerettel. Olyan mintha nem lennének belső értékeid, ezért személyiségen kívüli, lényegtelen dolgokban hasonlítod magad össze mással.


Jézus volt az utóbbi 10000 év legbölcsebb embere, és egész életében egy koldus vándor, asztalos volt.

2021. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!