Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismertem egy extra félénk lányt, aki előre jelezte, hogy nála nagyon lassan haladnak a dolgok. Volt már két randi, amin eddig csak séta, beszélgetés, arcra puszi volt, nem akartam letámadni. Első randi óta nagyon ritkák a beszélgetések, napi 1-2 üzenetre korlátozódott. Nagyon elfoglalt, de nekem ez egy rossz jel volt, elkeseredésemben már nem is nagyon kerestem. Viszont ő folyamatosan fenntartotta a beszélgetést legalább azzal, hogy nap végén írt, hogy mi újság van velem. Én azt érzem, hogy szimpatikus vagyok neki, de nincs meg a vonzalom. Barátnak jó vagyok, de több - már - nem kell neki. Hogy látjátok? Kérdezzek rá esetleg?
2021. júl. 19. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is jól érzed. Ahol megvan az a bizonyos szikra, ott tök természetesen megy magától minden. Itt viszont érezni az erőlködést. Adhatsz neki egy esélyt, de itt nagy szenvedélyre nem kell számítani.
2021. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagyon elfoglalt meg félénk is, akkor próbáld egy kicsit te a kezedbe venni a dolgokat.

Te se tűnsz sokkal tökösebbnek...

2021. júl. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam nagyon hasonló helyzetben.

A beszèlgetèsek a rèszemröl voltak erőltetve, làtszat èrdeklődèst tartott fent, ráírtam, vmi baromsàgot visszakèrdezett. ( Nem volt releváns , a kezdeti gyenge beszèlgetèstől , àtmentünk a gagyi a )


"nem vagyok egyszerű" eset típus


Kérdezz rá nyugodtan,mert csak telik az idő, én kaptam anno egy fülest hogy off, utána skippeltem

2021. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2


Èn megèrtem a kérdezőt , mert tényleg van egy ilyen típus is, lehet 3 herèd, nyomhatod neki a Showdert, de ha "mindig elfoglalt"

ès "fèlèlnk" két dolgot tudsz tenni ( ha nem offol ):

- kitartassz

- keresel màst

2021. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoval elfoglalt.Annyira,hogy semmit se hajlandó tenni azért,hogy 1 ről a 2 re jussatok.Te mikor kerülsz sorra a rengeteg "dolog" mellett?

Felejtős.

2021. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Mond el neki korrekten, te hogy látod, mondja el ő is, hogy hogyan látja a dolgot, és zárjátok le ezt, mert nem nagyon van értelme.
2021. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el, ha nem akar soha időt szakítani rád, nem akar találkozni pár kérés után, akkor nem is akar tőled semmit.

Egyébként van még egy tök egyszerű "teszt" arra, hogy érdekled: ha kérdez tőled. Ha csak te beszélsz ő meg maximum válaszolgat, még ha normális mondaokban is, akkor sem érdekled. Viszont ha kérdez rólad, érdeklődik irántad, akkor van esélyed.

2021. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem bőven elég ha naponta keres, ha legalább keres.

Helyedben egy 3. randira vinném, és döntés elé állítanám utána hogy kellek-e neki vagy sem.

Nem engedném hogy húzza az agyamat a végtelenségig

2021. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!