Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért éri meg valakinek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg valakinek, hogy ilyen dolgokban hisz mint ez a blackpill ami gyakorlatilag a felelősség teljes elutasításáról szól?

Figyelt kérdés

Miért éri meg valakinek, hogy ilyen hülye eszmékben hisz amiben ennyire benne van a reménytelenség, önsajnálat meg a tehetetlenség? Ez gyakorlatilag a felelősség teljes elutasításáról szól. Ez az egész rosszul szűrt, be nem vizsgált igazságtartalmú, és tendenciózusan csoportosított információhalmaz, ami nyomokban igazságot is tartalmaz. Pont olyan igazságokat, amik az eredeti ideológiához passzol.


Kis ismertető:


E zsargon része a pirulák emlegetése a Mátrix című film emlékezetes jelenete nyomán: akik a kék pirulát veszik be, továbbra is vakon és elnyomva akarnak élni, akik a pirosat, meg akarják látni a valóságot. A red pill ezért azok jelzője ezekben a fórumokban, akik átlátnak a baloldal és a feministák hazugságain. Az incelek azonban továbbmennek, és sokan már nem is piros, hanem black pillt, fekete kapszulát emlegetnek, ami a reménytelenség jele. Már lemondtak arról, hogy a társadalmat meg lehet változtatni, jobb esetben a teljes kivonulás, a mizantrópia, rosszabb esetben az öngyilkosság, a legrosszabb esetben az erőszakos bosszú felé fordulnak.


A blackpill alapján nincs semmiféle beleszólásod az életedbe, predesztinálva vagy a sorsodra a genetikád, örökölt intelligenciád, tehetségeid, rasszod, stb alapján.



2021. júl. 20. 21:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Kérdésben a válasz. Sokkal kényelmesebb ülni a meleg s2arban, nem csinálni semmit, és másokra mutogatni, mint változtatni. Ráadásul egy akolban béget a többi birkával, a saját téves világképét erősítve.
2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%
Mert ha abban hisz, hogy nem tud változtatni, akkor nem érzi felelősnek magát, amiért nem is próbál.
2021. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
91%
Hát mennyivel egyszerűbb már azt hinni, hogy úgysem tudnának változtatni az életükön, mert a genetika kib.szott az állkapcsukkal (létező kifogás), mint mondjuk bármit is tenni egy sikeresebb életért. Extra bónuszként megvan ennek is a szektás/konteós vélt fölénye a saját fejükben, mert hát ugye ők átlátják a világ és a nők működését (aha...) Így rögtön nem az van, hogy a lőtéri kutyának sem kellenek, mert nem ütik meg a mércét, hanem szerintük ők vonulnak ki önként a 'piacról'. Amivel nekem aztán semmi bajom nem lenne, ha nem kiabálnának be kintről percenként.
2021. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem, hogy akkor miért kell a nőket kollektíven pénzéhes felszínes krvázni napi szinten.
2021. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, mi a teljes komédia? A MGTOW (men going their own way) közösség. Definíció szerint az a lényege, hogy nem foglalkoznak a nőkkel, de szerintem meg tudod tippelni, mi az EGYETLEN témájuk az összes platformon 😂 (és milyen stílusban persze).

Na én pl őket nem értem.

2021. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
20%
A MGTOW legyen mindenkivel és járja mindenki a saját útját, használjon ki mindenkit és csak a saját maga legyen fontos mindenek felett. :)
2021. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy ugy mondtok velemenyt a blackpill-rol, hogy nem is ismeritek.



37F incel

2021. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
68%
Taníts.
2021. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
10%

Ezek az ideológiák nem arra valók, hogy az ember megértse őket. Ahogy egyetlen ideológia sem az.


Egyes emberek miért hisznek istenben? Egyes emberek miért antiszemiták?


De vallásból is van többféle, mindenki választhat kedvére.


És minél több ember, annál több felé osztódik, annál több változata lesz. Na lássuk csak akkor ott a redpill, blackpill, lefogadom lesz majd yellow is.


Ahogy vallásban is van például kereszténység, iszlám, buddhizmus.


Most mi értelme ennek a kérdésnek? Ha valaki nem hisz valamiben az úgysem fogja megérteni soha, ebből aztán csak konfliktus lesz.


Nemrég játszottam a Dragon Age Originssal, röviden felvázolom miért említem ezt meg. A darkspawn-nak nincs önálló tudata, mindig azt csinálják, amit az aktuális archdemon mond nekik. De a kiegészítőben az egyikre tudatra ébredt, majd rövid időn kialakult két frakció és polgárháború alakult ki köztük. Azért, mert már képesek voltak az önálló gondolkodásra és döntések hozására.


A játékban lehetőséged van arra, hogy eltedd láb alól azt aki tudatra ébredt és létrehozta a többi tudatos változatot, vagy hagyhatod, hogy tovább kísérletezzen. Előbbit választottam, mert akkor inkább kapják meg a boldog tudatlanságot, minthogy egymást kezdjék öldökölni és szenvedjenek a gondolatok súlyától.


Az emberi faj legnagyobb ellensége (is) az önálló gondolkodás. Abból alakulnak aztán ezek a "szekták" és jön a klikkesedés meg az egymásra köpködés, vagy rosszabb esetben egymás öldöklése.


Egy kollektív tudat kéne, vagy teljesen visszatérni az állati ösztönökhöz, mert ami jelenleg van, az csak szenvedést és pusztítást hordoz magában.

2021. júl. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
0%
9: Ja és csak a rend kedvéért, amit írtam az nem blackpill volt, igazából azt se tudom mi az. Még csak a redről hallottam, de abban sem vagyok eléggé járatos ahhoz, hogy véleményt formáljak róla. A kommentem inkább ennek az egésznek az abszurditásának szólt.
2021. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!