Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez nagyon szánalmas húzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon szánalmas húzás lenne tőlem?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy lánnyal, aki szerintem csak játszik velem. Napi szinten beszélünk, elég közel kerültünk egymáshoz, néha célzásokat tesz, néha visszavonul. Találkozásra soha nem ér rá, még akkor sem, ha ő kezdeményezte. Már elég sok idő eltelt, és nekem képbe került valaki más. Érdemes lenne választás elé állítanom, hogy döntse el mit szeretne? Vagy tegyünk lépéseket afelé, hogy ebből több legyen, vagy legyünk barátok, de akkor ne akadjon ki azon ha mással randizok (volt már hasonlóra példa). Vagy szép csendben randizgassak a másik lánnyal, és már csak azt közöljem vele, hogy összejöttem valakivel (ha így alakulna)?
2021. júl. 23. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Gondold át, és döntsd el te, hogy mit akarsz. Ez a lány, aki visszamond minden találkát, még azt is amit ő kezdeményez nem komoly. Nem várnék semmit tőle ez alapján. Én a helyedben nem ilyet keresnék, ha komoly kapcsolatra vágyom.
2021. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha sohasem ér rád, szerintem hagyjad, ne mondj neki semmit a másik lányról (max ha szóba kerül), mert felesleges, inkább az új lánnyal foglalkozz.

30N

2021. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak tamadasi feluletet adnal vele

Ez maganugyed.

2021. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az újjal foglalkozz. 👌
2021. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a csajt, kezd el meg ismerni a másik csajt, ne foglalkozz az elsővel.

Sajnos ha az első csak ennyi energiát fektet beléd akkor felejtős a történet, esetleg évek múlva lesz eséj ha változik, ha nem akkor nem,ennyi. 35f

2021. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval a csaj még egy személyes találkozóra sem volt képes veled. Miért kéne az ő engedélyét kérni ahhoz, hogy mással randizz? Én ebből nem csinálnék ügyet, és ha még neki állna feljebb, akkor megmondanám, hogy ez a csaj akart velem találkozni, te meg nem. Ennyi. Nem is szólnék róla, de ha szóba kerül, akkor nem tagadnám le.

Én randizgattam egyszerre több férfival is, amíg az egyik komolyabbra nem fordult. Utána a többit persze leépítettem. Amíg ki nem mondjuk, hogy együtt vagyunk, addig nálam ez kölcsönösen rendben van.

De így, hogy még nem is találkoztatok, ne érdekeljen a véleménye. Te sem tudod, hogy mit csinál, amikor nem veled írogat.

2021. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!