Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért döntöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért döntöttetek úgy, hogy lecserélitek a régi barátnőtöket egy újra?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 08:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert a régivel nem volt jó?
2021. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem teszünk ilyet. Csecsemőket erőszakolni bűn és bűncselekmény. Soha nem szabad újakkal kezdeni, és a belét ki kell tépni annak, aki ilyet csinál.
2021. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha túl sok mindent kéne cserélni rajta, nem garis és vannak potenciális újabb modellek, akkor logikus a csere.
2021. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%
Gyurcsány Ferenc exminiszterelnökre hallgattak az "öregecskedő feleségek" témakörében és kiterjesztették azt a barátnőkre is. Csúnya dolog ez, ráadásul egyoldalú is. Főleg, hogy Ferenc mester mindenkire érteni akarta az akkori idézetét, szóval úgy hangzana helyesen, hogy öregecskedő feleségeket és férjeket...
2021. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Jott egy uj.
2021. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Mert elhízott a régi. Kértem rá, hogy csináljon magával valamit, nem volt hatása. Ha a következő elhízik, azt is le fogom cserélni. Én nem tudom azt elfogadni, hogy felszedek egy vékony nőt, aki évek alatt mangalicává hízik.
2021. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
66%

Csak úgy, mint a kocsival. A nőket tárgyként kezelik és nem társként.

Nem gond ez, el kell fogadni, hogy van, aki nem képes értelmes párkapcsolatra. Az cserélgeti a nőit, mint más a zokniját.

2021. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%

#8

Az a nő aki folyamatosan hízik, saját magát sem veszi komolyan.

Ha tudnám előre, nem jönnék össze folyamatosan hízó nőkkel. De amikor kis csini nőként felszedemn őket valahol, tudod nincs rájuk írva, hogy cél a 95kg.

2021. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

Persze, megértem. Amikor az ember vesz egy lovat, akkor megnézi a fogát, izomzatát és tök csalódás, amikor 5 év múlva nem olyan. Ki kell rakni és venni egy másikat, ami a célnak megfelel.


Aztán vannak olyanok, akik pedig társat keresnek és nem hízómarhát vagy háziállatot és a másikban nem a súlyt és méreteket nézik, hanem a lelket is. Ők azok, akik érdekes módon együtt tudnak maradni, értelmes, tartalmas beszélgetéseket is folytatnak dugás mellett és magasabb szinten is élik az életüket.


De megértelek, lovagolni is kell valakinek, nem lehet mindenki agysebész. Akkor kihez képest lenne értelmes a társadalom másik fele, nemigaz?

2021. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Tehát mély, tartalmas kapcsolatom csak folyamatosan elhízó nővel lehet, ugye?

Csak hogy értsem, mert ugye nem vagyok agysebész.

2021. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!