Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A PUÁ-k ("csajozógépek")...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUÁ-k ("csajozógépek") miért hisztiznek, ha valaki érvekkel alátámasztva ízekre szedi a technikáikat?

Figyelt kérdés

A nagy alfahímek, tele ömbizalommal, de a vitából kis híján sírva távoznak, ha valaki (teljesen jogosan) kétségbe vonja a "fantasztikus" technikáikat...

Ez miért van?



2021. júl. 28. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
10-esnek igaza van
2021. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Írjatok már 1-2 példát.

Mi az amit a PUÁk mondanak és mi azokkal a gond?

Milyen érvekkel mi lehet alátámasztani?


Én néztem pár pua videót meg olvastam néhány cikket és hitelesnek tűnt.

Bár nekem soha nem volt ilyen téren gondom.

2022. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

Egy példa az utolsónak: 3 kérdés utáni csók elérése.

Ez szerinted mennyire hihető de tényleg.

2022. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Anno én az ingyenes videóig jutottam, plusz pár szituációs leírásig, azok jók voltak, beválnak, de amiket néztem videókat meg a fizetős technikákról amit láttam, azok marhára erőltetettek. Ez csak annak megy, akinek alapból is menne, csak kell egy kis motiváció, de aki totál nem tud csajozni, annak mindegy, csak pénzkidobás. Totál nem jelenthető ki, hogy nem működik, de az sem, hogy igen. Egyébként sokan nem tudják, de léteznek sokkal olcsóbban kommunikációs tréningek, amik tudnak ezeken az embereken segíteni önbizalom növelésben, meg abban, hogy tudjanak beszélni, felkelteni a másik érdeklődését.
2022. júl. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
66%

Mik ezek?

Én félénk vagyok és sokak szerint önbizalom hiányos.

Ismerkedni is alig tudok.


PUA módszerek jók ha valaki oda mer menni egy lányhoz. Ad pár jó tippet, tanácsot de nekem a megszólítás nem megy.

2022. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
14: A nagyszámok törvényére alapoznak. Akkor meg tökmindegy. Csajozhatsz úgy is, hogy "szerinted fing? höhö höhö"... ha elég nőhöz mész oda úgyis működni fog. Tehát nem azért "válik be" mert bármi tudás lenne mögötte, csak max ráhibázol párszáz nő után.
2022. júl. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!