Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen ismerkedés esetén lányok Ti mennyire vagytok érdeklődőek?

Figyelt kérdés

Sokan nem szeretik a facebook-ot. Írtam egy csoportba, ahova válaszolt egy lány, aki szimpatikus volt. Gondoltam írok neki, ezt meg írtam neki is, elfogadta a beszélgetést. Mondta nem zavarok. Beszélgettünk 1 órácskát, de igazság szerint, ő semmit nem kérdett felőlem. Aztán 2 napra rá megint írtam, érdeklődtem kérdezgettem..de ő megint csak semmit nem tett hogy fent maradjon a beszélgetés. Aztán lényegében mind két alkalommal amolyan, elköszönés nélküli semmis vége lett. Mit gondoltok?

Normális válaszokat légyszives. Köszönöm.

Magamból kiindulva, ha nekem szimpatikus valaki, és én is szeretnék ismerkedni vele, akkor kérdezgetnék ezt azt azért. Magyarán kölcsönös lenne az érdeklődés. Nem? csak akkor azt nem értem miért fogadta el idegenként a beszélgetést, amiben ráadásul nyiltan leírtam hogy szimpatikus volt.


2021. júl. 29. 01:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Várj, milyen csoport volt az amiben benne vagytok és ráírtál? Egyértelmű volt a kérdéseidből a lánynak,hogy Te ismerkedni szeretnél - azt szeretnél?- vagy a csoport témájával kapcsolatban kérdeztél.

Lehet,hogy én viszem félre a szálat, de: én is voltam benne olyan csoportban egy betegség/kezelési lehetőség kapcsán ahol privátban is írtak rám többen.Természetesen szövegkörnyezetként írtak magukról, az alkalmazott terápiáról, a mindennapokról. Lehet,hogy olyan is volt aki ismerkedni szeretett volna, de én nem vettem a lapot.

Ezzel csak azt szeretném érzékeltetni,hogy mennyire volt egyértelmű az,hogy Te mit is szeretnél elindítani?

2021. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy ilyen csoport volt, meg milyen beszélgetés.

Ha nem kifejezetten társkereső csoport, és csak valami közös téma kapcsán beszélgettetek, akkor abban semmi nincs. Én is szoktam válaszolni, ha hasonló helyzetben ráírnak, sőt el is beszélgetek a másikkal, ha értelmesnek tűnik és ráérek. Nincs "holdudvarom" és hódolóim. Sőt, 5 éve vagyok komoly párkapcsolatban. De erről semmi nincs a FB-on. Nyilván ha a másik rákérdez vagy elkezd ismerkedősen utalgatni dolgokra, akkor megírom, hogy rossz helyen kopogtat.

Te mennyit tudsz erről a lányról? Lehet, hogy foglalt pl.

2021. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Egy kutyás csoportban írtam ki egy kérdést, ami alá válaszolt egy részletes kommentben. Utána írtam rá egy este, amiben megköszöntem a részletes választ, és megírtam neki hogy szimpatikus voltál. Innen indult a beszélgetés. Elfogadta a kérést es ...

. Szerintem levágható hogy miért írtam rá. Egyertelmü hogy tetszett. Fordított esetben is egyértelműen tudnám.

2021. júl. 29. 16:29
 14/14 A kérdező kommentje:
De jah, en is azt mondom tuti beszelget másokkal is. Nagyon sokat aktiv az állapota. Es szerintem is kedvességből fogadta a beszélgetési kérest el.
2021. júl. 29. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!