Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes megemlítenem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes megemlítenem hogy gyerekem van?

Figyelt kérdés

Na szóval.. egyedülálló fiatal anyuka vagyok, most tanulok (több mindenre/szakmák/jogsi/érettségi stb...) és mellette dolgozok, gyermekem 1 éves kora óta, piszok nagy szerencsém van a családommal mivel rengeteget segítenek, szívesen vigyáznak a gyerekre... szó szerint bármikor, akivel eddig ismerkedtem vagy az anyagiakkal állt elő/ hogy eltartana” ami nekem taszító... nem is értem miért rukkolnak elő ilyennel/ vagy akarnak közöset is, mindezt úgy hogy még alig ismerjük egymást.... vagy hogy ő lenne a gyerekem apja.. ez szintén elborzaszt mivel nem pótapát keresek, amit nem igazán fognak fel, értem.. ez a ritkább eset és sok anyuka örülne a pótapa szerepet betöltené valaki, de ez nekem úgy jön le hogy magukhoz akarnak láncolni a gyerek által... én ezt nem szeretném... meg minek egyből összeköltözni? Ezt sem értem... amíg kicsi a gyerekem/ nem önálló addig miért húzzák a szájukat hogy nem akarok összeköltözni? Tényleg én kérek lehetetlent?

Annyit szeretnék hogy néha elmenjünk együtt is családi programokra... de inkább kettesben (úgy 80%-ban..)

És ne próbálják magukat apának hívatni... nem is várom el... nem ezt szeretném.

Már úgy érzem jobb nem is megemlíteni hogy gyerekem van ha ezek a dolgok fennállnak, mivel ezzel nem tudok kiegyezni.

Szeretném kérdezni szülőket/ kinek hogy ment az ismerkedés gyerekkel? És hogy miért botlok ilyenekbe állandóan? Vagy tényleg ez lenne a normális, és én kérek lehetetlent?



2021. júl. 31. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én nem egy évessel, és nem fiatal anyukaként, de válás után úgy ismerkedtem, hogy első körben tudattam, hogy van gyerekem. De innentől tisztáztam, hogy ÉN keresek "szabadidőpartnert". Szex, pár közös program, szabadok az apukás hétvégék. De a gyerekkel találkozni sem fog, kivéve, ha komolyra fordul.
2021. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát ismerkedésnél igen fontos hogy van gyerek nincs gyerek.... én speciel nem ismerkedek olyannal akinek van.
2021. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Alapból csak olyan férfivel ismerkedek, akinek szintén van gyereke (és nem link, hogy leszarja), mert ők már tudják, mivel jár, ha van. Sokkal megértőbbek, ha éppen beteg a gyerek, és emiatt ugrik a találkozó /vagy fordítva.
2021. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Hat h kiderül úgy is menekülne a legtöbb férfi. Senki nem akar más gyereke után fizetni.
2021. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Jobb tudatni , ez így fair.

Utólag tudja meg, ne csodàlkozz, ha dobbant

2021. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Természetesen ALAP, hogy ezt elmondod, tudatod miharabb.

Olyan “alaptartozéka”, alapinformációja ez az èletednek, mint az a megmásîthatatlan tény, hogy mennyi idős vagy vagy milyen magas stb.


Elvált nő, anya vagyok.

Nagyon gerinctelen, gusztustalan dolognak tartanám a gyerekemről való titkolózást. Miért is?

Bàr én nem vagyok huszonéves, fiatal nő pici gyerekkel- de bizony semmi szégyen nincs sem az elvált státuszomban, sem a gyerekemben.

A korosztályom többsége ilyen.

Magadhoz hasonló értékrendű, elképzelésű embert kell keresni egyenes gerinccel- akkor nem lesz gond :)

2021. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jobb tudatni, meg jobban jarsz olyan férfival aki szinten elvált és gyerekes ... ő már jobban megérti átérzi ezeket a dolgokat mitn egy veled korú gyermektelen férfi.
2021. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen mindegy, nem sok esélyed van. :)
2021. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező Fiatal Anyuka!

Írd már meg hogy hány éves vagy?

Melyik megyében élsz? (Esetleg nagyvárost, vagy hogy melyik van közel, hogy aki 1-2 normális férfi van itt írhasson üzenetet!) Aki posztol hogy írj rám, azokat felejtsd el. És a legjobb az életben megismerni valakit. Ahol dolgozol, ahol tanulsz, ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak mint Te!

2021. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem is értem,hogy merült fel a kérdés benned. Ki az aki ezt eltitkolná? Gerinctelen dolog.

Nos én egyedülálló anyukaként tojok az olyan férfiak fejére,akik eltartással jönnek,azokéra is akik 0-24ben velem lennének...csak velem. Nem kell apa nekünk sem,hiszen van. Egy olyan férfi aki elfogad a gyermekemmel együtt és,hogy igenis ő az első és ő is lesz mindig, annak van esélye. Az ilyenek pedig általában azok,akiknek szintén van gyerekük. A másik fele csak az elején teszi a szépet...amikor már érzi ,hogy hoppá,akkor lelép

2021. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!