Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha depresszív állapotban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha depresszív állapotban vagyok, nincs motivációm,akkor terápia segítségével elérhetem, hogy ki tudjak alakítani komoly párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az adottságaimmal nincs gond, viszont elképesztő motiválatlanságban szenvedek, semmi nem hoz lázba, teljes nihilben élek, így csak rövid kapcsolatokat tudok létesíteni lányokkal, komoly az nem megy, mert nem tudok elköteleződni. Semmi nem érdekel, néha már alig van energiám kikelni az ágyból, a barátaimmal is egyre ritkábban találkozom. A munkámat home office-ból csinálom, így szinte teljesen elvesztettem a kapcsolatot a külvilággal.

Arra gondoltam, hogy terápia esetleg segíthet, már be is jelentkeztem egyre.

Vajon segíthet kirángatni a teljes érdektelenségből? Vagy van más megoldás?


2021. júl. 31. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

és ha lesz bnőd, akkor lesz motivációd kikelni az ágyból? kötve hiszem.


Magadért nem vagy hajlandó változtatni, akkor másért se fogsz tudni hosszútávon.

2021. júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Jól teszed, ha terápiára mész. Amíg nem leszel jobban, ne ismerkedj, ne hitegess lányokat,akiket úgyis kidobsz. Akkor csajozz, ha már rendben vagy.
2021. júl. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem.mert pont hogy a bajodra van ezzel mégjobban fokuszálva es a terapiavl megjobban akörül fogsz forogni ez lesz a nap ertelme is.


Valojaban majd egy olyan csaj aki valoban megmozgat valamit benned, es ugy ér mint egy villamcsapás, akkor hidd el ki fogsz csattanni az energiatol es életre kelsz.

2021. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah, hát addig úgyse tudok elköteleződni, amíg nem vagyok rendbe magammal, ezért gondoltam terápiára. Mert lenne lány, aki összejönne velem, de megmondtam neki, hogy jelen állapotomban mindketten jobban járunk, ha nem fordítjuk komolyabbra a dolgokat.
2021. júl. 31. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
#3 nem, a legnagyobb hiba ilyenkor egy külső személyben bízni, hogy ő majd eltunteti a depit, és minden szép és jó lesz. Hát nem, a kezdeti lelkesedés után ugyanúgy vissza fog süllyedni, a csajt meg dobja a francba. Először magát kell rendbe tennie, hogy másokat se tegyen tönkre..
2021. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmi bánattól depressziós, azon valóban segíthetne a szerelme. És persze, hogy nem segít semmilyen random nő/férfi helyette.
2021. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem állj ki a tetőre egy nyári viharban egy nagy fémcsővel a kezdben, akkor aztán jönni fog a villámcsapás. :)
2021. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Terapeuta segít kimászni a szarból, a lépéseket viszont neked kell megtenned.
2021. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Terápia.. hja. Azt inkább pénzlehúzásnak nevezném. Persze biztos akad aki tényleg segít, de én voltam több pszichológusnál is, és totál érezni lehetett, hogy mindennel húzzák az időt, csak ne haladjunk előre. Ezt csak azért írtam, hogy figyelj kihez mész, ha esetleg mennél.
2021. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha home office-ből tudsz dolgozni, akkor egész jó munkád lehet... képzeld el ugyanezt, úgy ha mondjuk valami rossz deadend minimál béres munkád lenne.
2021. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!