Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti ismerkednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti ismerkednétek, terveznétek családot egy olyan 26 éves nővel, akinek van már gyereke, de szívesen szülne még az élete során?

Figyelt kérdés

#gyerekes ismerkedés
2021. aug. 1. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Sok férfi ismerkedik, házasodik akár 2-3 gyerekes mamával is.

Az életet nem az interneten kell élni, hanem a valóságban: kirándulás,

kulturális események a gyerekekkel együtt, elvált szülők klubja, stb., stb.

Sok szerencsét.

2021. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Így látatlanban nem, de ha valami folytán élőben elvarázsol, akkor előfordulhat. Érzelmeknek nehéz ellenállni.
2021. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ettől függetlenül más igen.
2021. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi rá az esély. Lehetséges, ezt ennyiből nehéz megmondani.
2021. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
A Journal of Family Psychology 2009 áprilisában megjelent tanulmánya szerint "a férfiak a génjeik továbbadása érdekében kétféle stratégiát választhatnak. Az egyik a <<gazfickó>> stratégia, amit a legtöbb férfi szíve szerint követne, ami azt jelenti, hogy minél több nővel szexelni, majd továbbállni. Mivel a nők választanak, így ez a stratégia csak a jóképű férfiak számára elérhető. Aki erre nem képes, az belekényszerül az <<apa>> stratégiába, azaz, hogy hosszútávon biztosítja a saját és a <<gazfickó>> gyerekei felneveléséhez szükséges környezetet. Ám a nők emellett is hajlamosak a <<gazfickó>> férfiakkal szeretői viszonyba kezdeni, mert tőlük várják a jó géneket".
2021. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
100%

Próbáltam. Márhogy ismerkedni egy ilyen nővel.


Vele nem jött be. Emiatt sem szeretnék hasonlóba belemenni életem során.

Természetesen erre a statisztikai esélyeim rohamosan romlanak, hiszen 30as férfi vagyok.

2021. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Semmiképpen sem, nem szeretnék pótapuka lenni.


Az #5 pedig jót írt, egy "bétahím" mellett valószínűleg továbbra is egy macsó, lehengerlő férfiról álmodozna egy ilyen nő is - csak az ilyen férfiak már nem jönnek össze vele, mert gyereke van -, olyan kapcsolatot meg nem szeretnék, ami tulajdonképpen csak egy lakótársi kapcsolat, és csak azért visel el engem, mert nem volt jobb... de leginkább más gyerekét nem akarom felnevelni. Ráadásul én már sosem lennék a páromnak az első. Az első a gyerek, akinek úgyis csak egy gonosz mostoha leszek, a második az ex, mert tőle van a gyerek (ő már egyszer elvette a nő eszét), és ha nem is szereti őt az anyuka, alapesetben kénytelen vele tartani a kapcsolatot a gyerek miatt. Aztán talán rám is lesz ideje, türelme.


Ja, viszont én legyek türelmes, empatikus, mert a gyerek...

2021. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
a gyerek is önmagában elég nagy hátrány, de ha még ott az ex apuka aki bolond is mellette akkor meg főnyeremény egyenesen egy ilyen nő !
2021. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az apuka nyilván a lehető legminimálisabban van a képben...
2021. aug. 1. 11:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván? Ez egyáltalán nem nyilvánvaló.


És különben is, továbbra is zavarna a tudat, hogy nem az enyém a gyerek. Illetve az is, hogy vszeg. gyerek nélkül rám/ránk se nézne a nő...

2021. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!