Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnak azok a nők, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok a nők, akiket elvesznek feleségül?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem, hogy engem is el akarjon venni valaki?
2021. aug. 1. 12:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Nem én vagyok, de szimpi arc lehet.☺ A nyomi meg te vagy, hogy itt puffogsz miattunk. Bitos lenne jobb dolgod is, például összedugatni egy új lakás árát. Vagy már neked is lefôtt a coffe?😅😅😅 Nem lehetsz valami jò csaj, ha már itt vergôdsz.
2021. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
46%
Miért, eddig senki sem akart elvenni?
2021. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem, pedig próbáltam mindent megtenni, hogy jól érezze magát velem az a valaki.
2021. aug. 1. 13:40
 24/28 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi az össz-vissz életcélod, hogy elvegyen valaki?
2021. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Nem, de ezt is szeretném.

Miért olyan nagy baj ez?

2021. aug. 1. 13:58
 26/28 anonim ***** válasza:
14%

Körülöttem minden lány akit elvesznek kb csak annyi hogy tudnak normálisan kommunikálni nekem is már a ha lány képes beszélgetni (nem csak rövid válaszokat ad és azt is úgy kell kinyomni belőle mint a fogkrém végét) már hatalmas pozitív és ha jól tudok vele szórakozni és személyiségre/tervekre hasonlóak vagyunk el is venném őket, de ilyet találni nehéz, már nőt aki tud beszélgetni is ritka sajnos

21/F

2021. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem lonek fole a szintjuknek :)



37F incel

2021. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Egyszerűen beléjük szeret a pasi. Ehhez kell egy nagy adag kémia is, amit nem lehet erőltetni.


Van a másik eset, az enyém. Engem is majdnem feleségül vett exem, már jegyesek voltunk. Viszont az is igaz, hogy mindent eltűrtem neki, sok extrémebb dologra is kapható voltam az ágyban, végig hűséges maradtam, tanultam, hogy sok pénzt kereshessek később, elvileg még humorom is van, valamint sokan mondták, hogy én előnyösebb külsejű vagyok, mint ő. Ő viszont nem helyezett előtérbe, nem szeretett igazán, mégis biztossá akart tenni. Hiszen nem találna még egy olyat, aki így kiszolgálja, és többször, több pasinak én sem tenném meg. Tanultam belőle.

2021. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!