Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elküldjem neki az üzenetet? É...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldjem neki az üzenetet? Én nő, ő férfi.

Figyelt kérdés

Hétköznap találkozunk általában, meresztgetjük egymásra a szemeinket, mostanában össze is mosolygunk, beszélgettünk is. Egyikünk se fiatal, de hát a vonzalom miatt és mert szorongásos vagyok, én nem kicsit zavarban vagyok. Nem mindig, de általában. A történet nem egyszerű, mert titkos kapcsolat lehet köztünk (függetlenek vagyunk, de munkahelyi dolog).

Én tudom a telefonszámát, ő az enyémet nem. Gondoltam, hogy kezébe adom egyszer papíron- aztán majd felhív ha akar, úgy nyugodtabban beszélhetünk. De nem mertem.

Aztán azt gondoltam, én írok neki, hogy ez a számom és ha van kedve, beszélgessünk. Ezt se mertem. Pedig tudom, hogy bejövök neki, múltkor már kicsit felbátorodott ő is. Egyszerűen annyira szorongok, hogy egy ilyen egyszerű üzit se tudok elküldeni. Talán neveltetésem miatt: férfi kezdeményezzen, túl rámenős egy nőtől...stb. Ti mit gondoltok?

Gúnyos, kioktató megjegyzéseket nem kérek- tisztába vagyok vele, hogy kezelni kellene a szorongásom, történetesen épp azzal, hoyg átlépjem az árnyékom. Csakhogy nem megy.



2021. aug. 1. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem biztos, hogy egy idősebb ember kockáztatná a melóját egy titkos kis digi-dugi miatt. Ha így lenne, nyilván tudnál róla. Ez meg a leírtak alapján részéről emberi viselkedés, amit te nagyítasz fel, mert bejön neked.

De tégy, ahogy jónak látod.

2021. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

"meresztgetjük egymásra a szemünket"


Farkasszemet néztek? Lehet csak boxolni akar.

2021. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Tudom hogy a szorongásod nehezítené, de miért nem mész oda hozzá egyik szünetben és mondod neki, "menjetek ki a városba és igyatok meg egy kávét, egyedül nincs most kedved menni". Ha "múltkor felbátorodott" már, biztos nem mondana rá nemet.

Szemtől-szembe nekem a tapasztalat azt mutatja, jóval gyorsabban és kötetlenebbül zajlik az ilyen.

2021. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Az igazság az, hogy a férfi nem mer kezdeményezni, hátha gond lenne belőle, hiszen munkahelyen történik.

Lehetséges,tetszel neki, de mint emíltettem, a munkahelyi kötöttségek ezt nem engedik meg.

Ha nem is munkahelyen, de ha sikerülne egyszer úgy kimenni a munkahelyről, hogy egymás után vagy mellett, akkor talán könnyebb lenne.

Sőt, ha az ajtóban előre enged és Te megköszönöd neki, akkor onnan talán elindulhat egy beszélgetés, ha még utána is mondod, hogy köszönöm, mert én x,y irányba. És egy gyors kérdéssel még meg is célzod, hogy ő is arra jön.

2021. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Küld el, mit veszíthetsz. :)
2021. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem a neveltetésed miatt van. Azért van, mert sok a görcs és a gátlás benned. Azért van, mert szorongsz. Mit szeretnél, hogy a félelmeid irányítsák az életed vagy a vágyaid?

Azt írod, hogy nem vagy már fiatal. Mégis sok fiatal is túl tud lépni a félelmein. Az idő múlásával nem lesz bölcsebb az ember csak öregebb. Bölcsebb akkor lesz, ha fejlődni és tanulni is tud közben.

Minden ember fél. A bátorság nem a félelem hiánya. Éppen ellenkezőleg, akkor tud a legbátrabb lenni az ember, amikor a legjobban fél. Az egyetlen, ami ilyenkor a segítségedre lehet az az oroszlán szíved. Merítkezz ebből, mert ez mindig ott lesz neked. Képzeld el, hogy felmész egy magas ugró toronyba, az ösztöneid azt sikoltják, hogy ne ugorj le. Akkor mégis miért teszed meg? Azért mert át akarod lépni a korlátaidat. Erősebb akarsz lenni a félelmeidnél. Tedd meg és ugorj. Lehet hogy fájni fog, lehet hogy nem, de azt elmondhatod, hogy te megtettél minden tőled telhetőt és átlépted az árnyékod.

2021. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy elkeserítő lesz, amit írok, de szerintem valószínűleg annyira nem tetszel neki, amennyire te gondolod. Mivel szemeztetek egymással párszor (tehát nem arról van szó, hogy eddig észre sem vett), és rég kinőttetek mindketten a kamaszkorból, ha szeretne valamit tőled, már legalább egy odacsúsztatott cetlin elhívott volna egy teára. Férfiként írom neked, hogy a férfiaknak sok nő tetszeni tud akár egyszerre is, és jól esik összemosolyogni velük, de ez még nem azt jelenti, hogy az ember kivétel nélkül mindegyikükkel kapcsolatot akar. Más a tetszés és más a célzott társkereső szándék, s az egyikből nem feltétlenül következik a másik.


Szerintem egyébként te nemcsak azért nem írsz neki, mert görcsölsz, hanem igazából félsz is attól, hogy visszautasít. Szeretnél még legalább reménykedni, s félsz, hogy az álmodozás lehetőségét elveszíted.


Viszont ebből a patthelyzetből csak egyetlen aktív kiút van: veszel egy nagy levegőt, és meghívod SMS-ben mondjuk egy rövid vasárnapi sétára. Egyszer kell csak bepötyögnöd és elküldened, utána túl vagy az egészen, mint egy foghúzáson. Onnantól már az ő térfelén a labda, s nyugodt lehetsz: 24 órán belül ki fog derülni, hogy akar-e tőled valamit, vagy sem. Akár így, akár úgy, tiszta víz kerül a pohárba és hosszú távon mindkettőtöknek jobb lesz.

2021. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Miért gáz a munkahelyi kapcsolat nem értem, mi ezzel a probléma? Amúgy meg add meg neki a számod, vagy írj rá akárhol, hogy beszélgessetek. Én is volt már hogy ráírtam valakire facebookon, mármint nem sokszor de volt mondjuk én a férfi vagyok... de még soha senki nem röhögött ki... sőt pozitívan fogadták, igaz ebből egynek volt valakije, egyből inkább csalódás lett, egy másiknak meg megint volt valakije , de ennyi, a te esetedben meg nem vagytok annyira idegenek szóval hajrá.
2021. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7/7 köszönöm a választ. A helyzet bonyolultabb mint gondolod, de nem akartam itt kiteregetni. Privátban részletezhetem?
2021. aug. 1. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Nyugodtan írd meg privátban, bár nyilván azt nem tudom garantálni, hogy a részletek ismeretében a leírtnál többet tudok majd segíteni.
2021. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!