Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom a társam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a társam? Miért nem megy az ismerkedés? Annyira elvagyok már keseredve, mikor azt hinném na majd most, akkor esek pofára..

Figyelt kérdés

Vagy csak szexet akarnak, vagy ha nincs szex már nem is érdeklem,vagy nem ér rá találkozni, vagy nem akar találkozni gyakran,vagy semmit nem tesz bele a dologba, vagy eltűnik vagy csak szórakoznak az érzéseimmel, kihasználnak hülyének néznek...

Nem tudom már mihez kezdjek..


2021. aug. 3. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező én is ugyanígy vagyok!
2021. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Annyira imádom az ilyen zéro részletet felvonultató kérdéseket. Mi honnan tudjuk szerinted látatlanban, hogy te miért nem találod a párod?
2021. aug. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
A hiszti majd megoldja!
2021. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne sajnáld, ha lemaradsz valakiről aki csak szexet akar, keress tovább! Hogyha kizárólag ilyen férfiakat ismersz meg, gondold át a párválasztási szokásaid.
2021. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

El vagyok keseredve*

Így, külön. Igekötőknek nézz utána!


Amúgy jól csinálod, csak szűrj hatékonyabban. A kúrósok miatt ne fájjon a fejed, zavard csak el őket! Illetve menj el néhány olyannal is randizni, aki elsőre nem szőke herceg.

2021. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Aki nem reménykedik, az nem csalódik. Ismerkedj lazán, ne úgy hogy "na majd most".
2021. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ki a franc az a Chad?
2021. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Kesobb fordul a kocka. Csak szexre kerestem pasikat, es mind megsertodtek, hogy csak arra. Vagy nekik se tetszik, ha targgya valnak.
2021. aug. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, Kérdező?
2021. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7: google
2021. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!