Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentális betegség után gyógyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális betegség után gyógyultan se kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Borderline személyiségzavarból 3 év gyógyszeres kezelés után gyógyultnak nyilvánított a pszichiáterem. Már csak a gyógyszerrel való leszokás miatt kell visszajárnom. 28 éves férfiként úgy hogy tini korom óta nem volt párkapcsolatom van aki elfogadna?

2021. aug. 6. 06:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Pont 28 éves voltam, amikor összejöttem az első barátnőmmel, egyik haverom még nálam is később érő típus volt, ő 32 évesen. Nem vagy lemaradva semmiről, szóval csak lazán.
2021. aug. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Az kérdésből így tűnik hogy magadat nem szereted, pedig fontos lenne! Meggyogyultal, és nem a szindromabol állsz, hanem biztos van egy csomó kedves tulajdonságod, amit meg tudnál osztani egy nővel! Erre koncentralj míg lábadozol: szeresd meg magad, hogy tudj szeretni, tuzz ki új celokat, légy hálás hogy gyógyult vagy és új esélyt kapsz a vágyott életre!
2021. aug. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Csak a külsődön és az anyagi helyzeteden múlik minden.
2021. aug. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Sokan 30 év felett találnak párt, így ez egyáltalán nem kizáró tényező. Ha jó a személyiséged, külsőd, kezdeményeznel, tiéd a világ!
2021. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3. Szóval szerinted kedvességre, humorra, odaadásra, intelligens probléma kezelésre, szeretetre, kölcsönösen kielégítő szexre, nincs is szükség?
2021. aug. 6. 08:04
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Nincs. Sőt, a felsoroltak közül a kedvesség és a szeretet negatívumnak számítanak a nők szemében.
2021. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen fontosak a tulajdonoságok amiket leírtál kérdező, de nyilván kell egy jó külső is, hisz az ember azt látja először, az alapján dönt az ember, hogy megakar e ismerni vagy van e vonzalom, kémia.
2021. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6. Oké tehát te elástad magadat értem. Ha neked így jó akkor csináld.

Én meg keresek a saját értékeimmel párt.

2021. aug. 6. 08:10
 9/21 A kérdező kommentje:

7. Nincs valami szép arcom.

Viszont nem vagyok elhízva.

(180cm 80kg)

Próbálok jól öltözni munkán kívül, ennyim van evvel kel beérnie a nőknek.

2021. aug. 6. 08:15
 10/21 anonim ***** válasza:
4%
Ha nincs szép arcod, akkor megette a fene.
2021. aug. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!