Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat előtt mennyit számít, hogy a srác kivel mit csinált?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyok a sráccal, voltam nála párszor, és már most úgy veszem észre, hogy sokkal jobban törődik velem, mint ahogy megszoktam előző kapcsolatokban. Jól érzem magam vele, szeretek vele lenni. Nemrég a születésnapomra is meglepett virággal. Viszont buliban nemrég smárolt valakivel többször is, ami rosszul esett. Nem mondom azt, hogy megcsalt, hiszen nem vagyunk együtt, de úgy érzem àtvert. Bizonygatja, hogy ha együtt vagyunk, akkor persze lesznek korlátok, és nem fordul elő, hogy random csajjal smárolgat. De én nem tudom felfogni, hogy az a szó, hogy “járás” megváltoztatja a gondolkodását, hogy “na most akkor holnaptól nincs több random csaj”. Azt sem tudom felfogni, hogy ha kinézett engem, és állítólag szeret, akkor miért kap rögtön az első alkalmon egy másik csajszival. Elmondása szerint ameddig nem vagyunk együtt, őt nem érdekli, hogy mit csinálok a háta mögött, de szerintem ez nem így működik.

Ti mit tennétek ebben az esetben? Vagy èn vagyok csak ennyire érzékeny, hogy rosszul esik, hogy összevissza kóstolgat mindenkit(engem is), majd összejövünk, és akkor úgy kéne tennem, mintha nem történt volna semmi?


2021. aug. 6. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Együtt vagytok, vagy nem?


Ha igen, ki is mondtàtok akkor gàz

Ha nem mondtàtok ki, akkor mindenki azt csinál amit akar kb.


Leegyszerűsítve

2021. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát sztem ha szeretne vagy érezne vmit, nem más csajokkal csókolózna.


Valszeg neki mindegy csak nő legyen

2021. aug. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Garantáltan félre fog kurni és neked kuss lesz a neved.
2021. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha már kinézett téged magának és virágot vesz, akkor szeretne tőled komolyabbat, esetleg ha csókolóztatok már és le is feküdtetek, akkor meg tök lényegtelen ki van-e mondva, hogy együtt vagytok vagy sem. Off a pali.
2021. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna a helyében, de te tudod.
2021. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem mondtuk ki, de csókolóztunk és lefeküdtünk párszor, azonkívül voltak már közös programjaink, és mindennap tartjuk a kapcsolatot. Tehát olyan, mintha már hetekkel ezelőtt elkezdtünk volna járni, igazából ez a szó, hogy “járunk”, nem változtatna semmit a kapcsolaton. Tehát ha együtt lennénk, ugyanazt csinálnánk, amit eddig. Ezért vagyok összezavarodva.
2021. aug. 6. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem olyan mintha együtt lennétek, vagy a srác úgy gondolja hogy csak szex van :D Szerintem tisztázd vele, hogy ez vagy az van, aztán az alapján el tudod dönteni hogy mi volt az a csók mással... Bár igazából ismerkedtek, hát ha valakivel ismerkedek, nem kotorászok más szájába előtte :D
2021. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vágyai eleve nem lennének.

Ilyenek hogy más nőkre is nyitott nem egy kimondott járunkon fog mulni.

2021. aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy kis rohadekot és olyan bolond vagy hogy te hiszel benne.
2021. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ti már túlléptétek az ismerkedés határát is, de ő még mindig melletted kavar másokkal. Hát, döntsd el te, hogy ez mennyire kell neked.
2021. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!