Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik elrontják azzal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik elrontják azzal hogy nyálas, csöpögős üzenetekkel kezdenek társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom és megmutatta,hogy milyen üzeneteket írnak először a Tinderen.

Legtöbben ilyen üzeneteket írnak például: "Szia,te csodálatosan gyönyörű lány, nem is gondoltam volna hogy párba állunk. Mit lehet rólad tudni?"


Vajon a lányok többsége unja ezt már hogy ilyen üzenetekkel kezd sok pasi?


Aztán vannak olyanok is akik csak egy "szia"-t írnak. Én pasikent nem biztos hogy válaszolnék erre. Ha visszaírom hogy "szia" akkor ott vagyunk ahol a part szakad.


2021. aug. 7. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Én férfiból vagyok, de ilyet le nem írnék :D
2021. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha azt akarod, hogy válaszoljanak, ilyent még véletlenül se írj.
2021. aug. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

nem az a baj, hogy nyálas, hanem annyira....meh...gejl az egész. Inkább tegyél valami pozitív megjegyzést, kérdést valamelyik képére, vagy csak kérdzed meg miért van fent az appon, mik a tapasztalatai. ennyire egyszerű.



A szia utáni hisztit sem értem. Nekem a lányok ha nagyritkán írnak, max ennyit szoktak, de nem verem magam a földhöz, hanem folytatom a beszélgetést.

2021. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
ja, aztan leirja meg 15 masik lanynak ugyanaz a bena szoveget, hogy milyen kulonleges es gyonyoru. es akkor meg vannak sertve, ha nem valaszoluk erre a szar sablondumara.
2021. aug. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az a véleményem, hogy ha jóképű a sác mindegy mit ír úgy is összjeön a csaj xD (én nem vagyok az). Amúgy meg valakinek ez jön be, valakinek meg nem. Ha ő ilyeneket szeret írni, akkor minek kell megjátsznai magát, mert a nők többségének mondjuk ez nem tetszik. Majd talál olyat akinek igen. Én is ismerek olyan nőt akinek a nyálas dumák tetszenek, másik meg inkább a jó a segged dumáktól adja meg magát.
2021. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

5 nek amúgy igaza van, a jópasi igazából írhat bármit nem számít, bemutatkozás meg minden nélkül van, ír egy szia mizut és elég.... erőfeszítés nélkül nyáladzanak rá a csajok...


Mindenki máséba meg belekötnek, hogy nem volt elég érdekes...


Ja ez most le lesz pontozva...

2021. aug. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha a “jó pasi” unalmas(számomra), lehet akármilyen jó pasi, nem fogom folytatni az ismerkedést.
2021. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

5.,6.:


mert, nem ugyanez megy forditva is? gyonyoru arcu, tokeletes testu, csinos, mosolygos fiatal csajszi kitesz akarmilyen kepet, jobbra lesz huzva es egybol ra is irtok. senkit nem fog erdekelni, hogy amugy csak instakovetoket gyujt vagy olyan buta, hogy a bemutatkozasa csak emojikbol all..

2021. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

8


Jah mert a tinderre mindenki hosszú fogalmazást ír ki, csak a buta lányok raknak emojikat😅 olyan könnyen ítélkeztek, hogy az felelmetes

2021. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

9: ez csak egy pelda volt, nem ez a lenyege a kommentnek. te ugrasz egybol mindenre es forgatod ki a szavakat.


de akkor leirom: nem, nem minden lany buta, aki kirak 30 random emojit bemutatkozasnak. nemelyik nagyon okos.


tessek, most jobb?

2021. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!