Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Illendő egyszerre több társjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illendő egyszerre több társjelölttel is megismerkedni?

Figyelt kérdés
Ez még csak igen, de hány találkozás után illik letenni a voksot az egyikük mellett, párhuzamos ismerkedés helyett?
2021. aug. 7. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Valljuk be, hogy interneten mindenki eleinte több társjelölttel levelezik!

Én is így szoktam, hogy az több lánnyal ismerkedem, és folyamatosan szűkítem a kört.

Találkozom a legszimpatikusabbal, és csak akkor találkozom mással is, ha rosszul sikerül az első randi a legszimpatikusabbnak tűnő lánnyal!

De, az elég aljas, ha találkozol 5 - 6 emberkévek, aztán majd jó lesz valamelyik...

2021. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Illendő, de nem logikus, mert miért ha nem jön össze az egyik akkor bukod a többit is.

Én mindig akkor offoltam a többit, amikor már komolyan alakultak a dolgok.

2021. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
van egy szabályom, ha valakivel eljutok a 3. randiig, akkor a többiekkel megszakítom az ismerkedést és a társkeresőről is lejövök. Máshogyan nem tisztességes.
2021. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Itt gyakorin nemhogy illendő, hanem szinte kötelező is több emberrel ismerkedni egyszerre!

Nálam mindig az van egy ismerkedős kérdéseknél, hogy írnak mondjuk öten, abból egy már vissza se ír a válaszomra, kettő olyan 3 levél után tűnik el...

Aztán a maradék kettővel kezdenek alakulni a dolgok, de az egyik mégis valamilyen oknál fogva hirtelen eltűnik...

Így marad egy ember, akivel talán eljutok a találkozóig...

2021. aug. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha találkozom valakivel, akivel megbeszélünk egy második találkozót is, akkor mással már nem beszélek meg. Addig nem használom az appot. Ha komolyodna, le is törlöm. Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy első randin már eldől, megfogott-e másik, vagy sem. Amennyiben igen, nem is vagyok kíváncsi a többire.
2021. aug. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Ismerkedni természetesen lehet. Nincs ebben semmi olyan, amit bárki is szemedre vethet.
2021. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én, főleg társkeresőn, teljesen megértem, ha vki nemcsak velem ismerkedik, urambocsá többünkkel elmegy 1. randira... de ha vkit kiválaszt 2. randira, sztem úgy a tisztességes, ha a többivel befejezi.
2021. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már de nem érdemes.

Igazuk van a többieknek, 2-3. randi után érdemes eltávolítani mindenki mást.

2021. aug. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!