Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb 10 éve vagyok fent netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 10 éve vagyok fent netes társkeresőkön,a nők soha nem válaszoltak,már egy ideje nem írok nőkre,de törölni se akarom a regisztrációm,1-2 nő írt rám,testi deformálással,stb,többi lent?

Figyelt kérdés
valószínűleg akkor nagyon nem vagyok jóképű?lassan 40 vagyok,voltam már 60 kg voltam már 90,voltak kis stílusváltások,stb,egy dolog nem változott,korrekten állok mindenkihez,egy bűnözőhöz is,most jön majd hogy ez nem érdem hanem alap,de ha alap akkor ez mért mondható el a férfiak mindössze pár százalékáról?
2021. aug. 8. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

"1-2 nő írt rám,testi deformálással,stb"



Ismeros a sztori.



"valószínűleg akkor nagyon nem vagyok jóképű?"



Photofeeler-en kiderulne. Arra van az kitalalva...



37F incel

2021. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: A Photofeeler is csalóka tud lenni. Mivel a nőknél van egy belépő szint, többet ér egy olyan 3-as pont, ami 1 db 10-esből és 4 db. 1-esből tevődik össze (lásd még, aki Pumped Gabot bottal sem piszkálná), mint aki úgy lesz mondjuk 6-os vagy 7-es, hogy mindenki arra értékelte.


Hiszen utóbbi esetben egy nőnek sem lehet a crush kategóriás álomférfi, csak egy helyes srác, aki barátzónába való.


Viszont egy 6ix9ine-ért úgy oda tudnak lenni a nők, hogy lényegtelen, hogy hányan menekülnek a látványától is, mindig akad, aki bármit megtenne, mert számára ő a megtestesült álom pasi.

2021. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 év alatt nem sikerült levonnod a következtetést, hogy valamit rosszul csinálsz, és máshogy kellene? (legyen szó akár arról, hogy milyen leveleket küldesz, akár arról, hogy máshol keress párt).


Komolyan, ha valami fél-egy év alatt nem hoz semmi sikert az életemben, akkor alaposan átgondolom, hogy jó helyen vagyok e, jól csinálom e, és hogy kell e ez nekem.


Most mit vársz? Mit kellene mondani 10 elvesztegetett év után?

2021. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz azokkal a nőkkel?10 éve semmi pozitív haladás sincs miért nem ismerkedsz velük?
2021. aug. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért nem ismerkedsz azokkal a nőkkel?"


"miért nem ismerkedsz velük?"



Gondolom nem akarja a szabadsagat feladni ugy, hogy az nem jar szamara elonnyel. Mert egyedul jobb, mint egy olyan novel, aki nem tetszik egyaltalan.



37F incel

2021. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem értem, hogy 10 év alatt miért nem sikerült ismerkedni élőben nőkkel, akkor ott vagy a kommunikációval van gond, vagy nagy az elvárás a részedről. Nem vagyok én sem jóképű szerintem, mégis mindig mikor szerettem volna, hogy legyen barátnőm, akkor lett is, bár volt olyan, hogy nekem is sokat kellett tenni érte, sokat randizni, de hát ez így működik neten. Attól, hogy még kép alapján valaki nem jön be, még randizni lehet, mert kell ezt is gyakorolni, élőben még az is lehet, hogy valami megfog benne. Sajnos sok múlik a kommunikáción és randi is sajnos sokat számít az, hogy jól add elő magad, jól add át mit szeretnél, határozottnak kell lenni, 40 évesen már a nők nem akarnak olyan férfit, akinek nincs semmi tapasztalata, sem elképzelése a jövőről.
2021. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet h megtetszenének élőben arra nem gondoltál..ha sosem ismerkedsz csak képeken nézegetsz "bombanőket" ez nem fog változni..lehet h jól megértenétek egymást..de lehet h jobb is így mert gondolom nekik is van igényük, ami lehet lelkileg több mint testileg..
2021. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!