Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfitàsaim! Veletek hànyszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfitàsaim! Veletek hànyszor fordult elő, hogy egy nő ràtok nyomult?

Figyelt kérdés

Nem buliban, hanem úgy normàlisan.

Velem kètszer. Az első mèg közèpsuliban volt egy elèg csúnyàcska làny akivel egyszer kètszer beszèltem aztàn a semmiből szerelmet vallott. Őt nyilvàn nem tudtam komolyan venni. Bàr ezutàn mèg nyomult egy ideig, szoval lehet èn lehettem volna az első szerelme.

A màsik nèhàny èvvel kèsőbb egy làny az akkori baràti tàrsasàgomból, aki gyönyörű volt ès ritka jó tàrsasàg. A bibi az volt vele, hogy volt kèt gyereke. Szoval felvetődött bennem a kèrdès, hogy csak nàlam próbàlkoztak e olyan nők vègig, akikkel èn sehogy sem tudtam elkèpzelni magam?


2021. aug. 12. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Rám még óvodában, azóta viszont le se szrnak. Régi szép idők... Bezzeg ma csak a tinder meg az insta.
2021. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Javítok. Hàrom volt. Húsz èves koromban volt mèg egy nő, akivel együtt dolgoztam. Ő viszonylag rendben volt leszàmítva, hogy 10 èvvel idősebb volt nàlam. Bàr ebből sexkapcsolat lett, de azèrt ez is elèg gàz volt
2021. aug. 12. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán egyszer még fiatal koromban, ketten szerettek volna becserkészni egyszerre, aztán egy harmadik lett belőle. Ráadásul az egyik lány nővére volt 🙂🙃
2021. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Átlagosan nézek ki, szóval egyszer. Barátkozni, haverkodni rengeteg nő akart.
2021. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nyomulásnak?

A célozgatás és bókok is, vagy csak a szerelem megvallása?

2021. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. Nyugi, èn àtlag alatt (nem viccele)


5. Most olyan esetekre gondolok, mikor a nő konkrètan közeledett.

2021. aug. 12. 21:50
 7/13 moozygoo ***** válasza:
100%
Egyszer
2021. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer, mindegyik ugyanabban az évben zajlott... Egyikből se lett semmi...
2021. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Jópár ilyen volt

De ezek sosem jöttek ki jól, nálam nem. Legtöbbször valami kövér csúfság, de volt szép lány is.

A szépnek sem volt esélye amikor másba voltam belezúgva

2021. aug. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sose tartottam számon az ilyesmit.

Mondjuk évente párszor az elmúlt 35+ évben. Tini- és fiatalkoromban ritkábban, érett férfi koromban kicsit többször.

2021. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!