Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda emberek hogy ismerkednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda emberek hogy ismerkednek?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán próbálkozni? "Belsővel" mennyire lehet kompenzálni? Ronda nőként vagy ronda férfiként nehezebb?

Bónuszkérdés: Ha a férfiak nem is hajlandóak olyan nővel barátkozni, aki nem dugnivaló, akkor hogyan lehet baráti kapcsolatokat kialakítani, amiből aztán több lehetne?


2021. aug. 13. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ronda férfiként nem annyira nehéz, férfiak között kevesebb a jó pasi, mint nők közül a jó csaj. Ha kimész az utcára rengeteg jó nőt látni, de jó pasit annál kevésbé.


Egy ronda pasi ezt tudja kompenzálni a karizmájával, az intelligenciájával, a humorával, stb. Mivel a nőknek nem elsődleges szempont a külső. Aki nem tud nőt szerezni, azzal nem külsőleg van a probléma. (1-2 kivételtől eltekintve, mert van az a rondaság, amin már semmi sem segít, de ilyennel nem nagyon találkoztam még a valóságban, de vannak ilyenek)


Nőként természetesen azért már nehezebb, de nem lehetetlen, szintén ha intelligens, kedves, gondoskodó, stb. Viszont a férfiaknál általánosságban elsődleges szempont a külső. Ha nem tetszik nekik egy nő, akkor azt nem is nagyon akarják megismerni, így nincs lehetősége a nőnek arra, hogy megfogja a férfit esetleg mással. De ha elég ronda az adott nő, akkor nincsenek azok a belső értékek, akik megfogják azt a férfit. Lehet, hogy kedveli a nőt, de testi vonzalom nincs, a férfiak számára ez fontos. Nem azt mondom minden férfi egy topmodellre vágyik, de azért az átlag szintet jó lenne ha megütné a nő.


Viszont nőként elég sok lehetőséged van arra, hogy jobban nézz ki. Smink, műszempilla (nem seprű pillákra kell itt gondolni), esetleg egy kis szájfeltöltés vagy hogy hívják. A férfiaknak azért kicsit nehezebb dolguk van. Ha ronda vagy, akkor ronda vagy.


Nőknek még ott a plasztika is. A férfiak is plasztikáztathatnák magukat, de jóképűek nem lesznek tőle, esetleg csak b***sak. (Nem vagyok homofób, csak most nem tudtam máshogy fogalmazni srry)

2021. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy időigényesebb és kockázatosabb, de szerintem az a szerelem eleve jobb, ami véletlenül alakul ki. Ezt úgy értem, hogy nem erőlteted társkeresővel, meg nem csajozol/pasizol direkt valahol, hanem egyszer csak azon kapod magad, hogy tetszik egy szaktársad, munkatársad, bárki. Itt az előnytelen, de igényes, tiszta kinézet szerintem nem hátrány. A húspiacon tény, hogy az.


"Ha a férfiak nem is hajlandóak olyan nővel barátkozni, aki nem dugnivaló"

A kulcsszó: barátkozni. Biztos kell neked egy olyan ember, aki csak azért színlel barátságot, érdeklődést, szeretetet, hogy hátha egyszer megrakhat? Szerintem nem. Régen én is minden bókra ugrottam, de ráébredtem, hogy nem szabad.

2021. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy.Én évek óta nem is járok kikapcsolódni,nem keresem az emberek társaságát.Ronda nőként minden nehezebb.Egy csúnya férfi kompenzálhat a tudásával,munkahelyeken is sokkal jobban elismerik őket,szimplán mert férfiak.A cégvezetők között is szinte csak férfiak vannak.Ezzel szemben egy ronda nőben mit látnak az emberek? Magamból kiindulva semmit,legfeljebb ellenszenvet meg szánalmat. 23/N
2021. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ronda férfiként sehogy sem érdemes. Legfeljebb csak a pénzért elviseli valaki. Ha vannak is belső értékei, akkor is csak barátnak jó.
2021. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én voltam együtt ronda férfival. Megszépítették őt a jó tulajdonságai, egy idő után össze is jöttem vele. Hiba volt, mert utólag kiderült színjáték az egész. Amikor összeköltöztünk akkor kibújt a szög a zsákból, hogy nem is olyan jó ember. De legalább jó pasi lett volna. Életem legrosszabb döntése volt.
2021. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl szép nő, nem is volt sok barátom. Még a szüleim szerint sem vagyok szép. Férjnek tetszem, ez a lényeg, más pasi szerint inkább a természetem jó. Néha nem is értem, mit lát rajtam férj, hogy tetszik neki a külsőm. Neten ismerkedtünk meg.
2021. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ronda férfiként mondom, hogy sehogy. Nekem legalábbis nem sikerül. A nők gyakorlatilag levegőnek néznek, még azt is személyes sértésnek veszik, ha hozzájuk szólok. Tegnap voltam szórakozni barátokkal, még a pultosnő is máskép áll hozzám, mint a jóképű haveromhoz, velem flegma, kimért, vele kedves, mosolyog, veccelődik. Pedig csak rendeltünk. Nem tudom kinek nehezebb, a férfinak, vagy a nőnek, de úgy gondolom, hogy egy rondább nő, csak csak talál legalább szexre férfit. Egy ronda férfival szemben viszont sosem gondolják azt a nők, hogy egy menetre jó lesz ez is.
2021. aug. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én arra vagyok kíváncsi hogy a ronda vagy annak tartott nők adnak esélyt a hozzájuk hasonló pasinak? Eddig nem úgy vettem észre.
2021. aug. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért definiáljuk, mi a ronda? Mert azért az ápolt haj (ha van), bőr, fog, szép ruha, cipő, nem elhízott pasas, ha nincsenek is szép vonásai, nem ronda. Esetleg átlagos.
2021. aug. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!