Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennek a három egykori incelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a három egykori incelnek a története a bizonyíték, hogy ki lehet törni ebből az állapotból? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az incel szubkultúra általában online szerveződik, az egyik legnagyobb bázisuk pedig továbbra is a Reddit. A számtalan inceloldalra válaszul azonban az utóbbi időben ellencsoportok is alakulni kezdtek. Egészen pontosan olyan közösségek, ahol ítélkezés és kérdezősködés nélkül próbálnak meg segítenek azoknak, akik kilépnének az öngyűlölet-önsajnálat-nőgyűlölet hármasából, és maguk mögött szeretnék hagyni az incelséget.


Az IncelExit nevű Reddit-csoport is egy ilyen közösség, itt ismerte meg a Vice újságírója is azt a három interjúalanyt, akik részletesen elmesélték neki incelségül történetét.


[link]


Mit gondoltok erről?



2021. aug. 14. 18:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom elolvasni, de az mindig tiszteletre méltó, ha valaki segíteni akar másokon ítélkezés nélkül. Gondolom ez a csoport ilyen. A Gyakori nem ilyen.
2021. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Még 20 év és nálunk is ez lesz.

Legalábbis remélem.

2021. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%

ha végre cselekednétek és nem az 1001. kifogást gyártanátok a "miért nem?"-re. akkor 1 év múlva már nem tartanátok itt ahol most.


De ez ugye kőkemény munka, ami túl durva a ti kezecskéteknek.. egyszerűbb legyártani az 1002. kifogást, amivel nyugtatjátok az egótokat és bizonygatjátok, hogy nektek van igazatok.


a probléma az, hogy még mindig (létszámilag) a kisebbséghez tartoztok

2021. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
Pont erről szól a legújabb incel tv videó. A blackpillből nincs visszaút. Aki kilép az vagy idióta, vagy szemét állat.
2021. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Redditen sok ilyen van. Jó olvasni, hogy van, aki ebből ki tud lépni, és nem öl meg 3 éveseket, mert nincs punci.
2021. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

5. Én azt se értem hogy hogy kerül valaki ebbe bele?

Nekem sincs 25 évesen csajom, nem is volt.

Mégis fel tudom dolgozni hogy a nőket gyűlölni az nem okoz szerelmet.

Hanem pont hogy még jóban eltaszítja azt.

2021. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

4


Tehát aki kilép az önsajnáltatásból és másokra mutogatásból és képes tenni azért hogy neki jobb legyen az egy szemét állat? Miért is? Mert nem akar tovább szenvedni? Mert jbb életet akar?

2021. aug. 14. 21:32
 8/32 anonim ***** válasza:
18%

A blackpill ideológia két részből tevődik össze. Az egyik fele a valóságról szól és annak elfogadásáról, a másik fele pedig a férfiak 21. századi helyzetéről. Ez utóbbiból olyan kilépni, mintha egy dél afrikai fekete a 80as években úgy döntött volna, hogy elege önsajnáltatásból és másokra mutogatásból és képes tenni azért hogy neki jobb legyen, így beáll az Apertheidbe.


"Mégis fel tudom dolgozni hogy a nőket gyűlölni":


Mindig ezzel a nőgyűlölet érvvel jöttök. Az incelek nem gyűlölik a nőket. A nőgyűlölet a mgtow mozgalomra érvényes, akik nem is akarnak barátnőt egyáltalán. Az, hogy valaki nem fogadja el a feminista mozgalom céljait és nem akar a nőknek a férfiakéval azonos, vagy magasabb szintű hatalmat adni, még nem jelenti azt, hogy nőgyűlölő.


Vagy az ideérkező muszlim férfiak nőgyűlölők szerinted? Pont a feministák szokták írni, hogy a muszlimok nem utálnak senkit, csak az egy más kultúra, ahol a nőknek más a szerepe. Ugyanígy gondolkodok én incelként is.

2021. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
8 “A gonosz nők csak a chadekkel fekszenek le” brühühü brühühü
2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

"Az, hogy valaki nem fogadja el a feminista mozgalom céljait és nem akar a nőknek a férfiakéval azonos, vagy magasabb szintű hatalmat adni, még nem jelenti azt, hogy nőgyűlölő."


De. Ha azonos jogokat nem akar megadni a nőknek, akkor nőgyűlölő. Ha a feketéknek nem, akkor rasszista. Ha a melegeknek nem, akkor homofób. Ha én valakit le akarok tolni, akkor magamnál kevesebbre tartom.

2021. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!