Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácstalan vagyok. Ma délelőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Ma délelőtt egy brunch keretei közt lesz az utolsó lehetőségem randit indítványoni egy férfivel, aki tetszik. De mit kéne tennem, mondanom; hogy kezdeményezzek? Azt mégse mondhatom, hogy: "Jó a segged, kő kóla?"

Figyelt kérdés

Tíz éves gimis osztálytalálkozón vagyok épp. Túl vagyunk egy vacsorán. Most itt alszik majdnem mindenki ebben a hotelben, ahová az esemény szervezve lett. Még holnap van egy közös brunch, mielőtt hazamegy mindenki.

Még amikor gimisek voltunk, volt egy fiú osztálytársam, akibe bele voltam zúgva. Ő egy csendes, vékony fiú volt, én meg egy duci lány, aki nyomult rá. Két tanéven át tepertem, ő meg kb. szó nélkül tűrte, és sose történt semmi.

Aztán a fiú magántanuló lett, mert a családjával kimentek Németországba. Úgyhogy az utolsó két tanév során már csak futólag látam őt, évente kétszer.

De ma nagyon is láttam őt... Nagyon hasonlít a gimis külsejére, csak jobban öltözik, és jobb a haja. :) Még mindig Németországban él. Jól megy neki, azt hiszem.

Beszélgettem vele, és ugyanazt a gimis rajongást éreztem iránta, amit régen. :) Nem akarok ugyanaz a szánalmas, nyomulós lány lenni számára, mint aki gimiben voltam, de... Pont azt fontolom, holnap valhogy a tudtára kellene adnom, hogy szeretnék vele kettesben találkozni, szeretnék randit.

Persze nehezíti, hogy külföldön él, de hátha nem máris holnap rohan haza, hanem marad még. Vagy ha mégis megy el, felvehetnénk a kapcsolatot Messengeren, aztán majd találkozunk valamikor, valahol. Ha tetszünk egymásnak, meg lehet oldani. Nekem ő tetszik. De vajon én is tetszem-e neki...

Régen nen tetszettem, de akkor még undi 9-10-es lány voltam. Most sokkal jobban nézek ki. Karcsú is vagyok, rég leadtam a sok felesleget. Normális felnőtt nő lettem, szerintem így azért kellhetek.


2021. aug. 17. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem lettél felnőtt nő. Belül a kislány még mindig pörög. Állítsd le, mert olyan vonat után szalad, ami már évekkel ezelőtt elment. Ha "kellenél" már meg lettél volna hívva, vagy GYK helyett épp vele beszélgetnél az ágyban. Sajnálom. Ne álmodozz!
2021. aug. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszenél neki, töltene veled így vagy úgy időt.

A férfiaknak ha tetszik egy nő, akkor időt tölt vele. Ha hidegen hagyja, akkor nem tölt vele időt... mert minek, hacsak nem olyan barátságban van a 2 fél, de ez ritka és az írásodból nem jött le ilyen barátság se. Egyszerűen egy plátói dologról van szó, amit még mindig életben tartottál már gimi óta, már 1 évtizede.


Elmennek az éveid kisanyám, és olyan után futsz, akinek egy apró betűs rész vagy az életében a gimis mappában.

Elveszed magadtól a lehetőséget, hogy találj olyat, aki a te világodban él... mert ez a srác nem, csak gimi és osztálytali, ennyi a kapocs vele.

Srác helyében, furának is tűnne, hogy valaki még mindig belém van zúgva miközben engem hidegen hagyott régen is és most is nyomul... kínos és szomorú.

Magad érdekében lépj tovább. Elmennek a fiatal éveid a semmivel.

2021. aug. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Tyűűű, vannak bajok!

Ebből egy oltári égés lesz ha megpróbálod, ez így férfiszemszögből garantált

Pedig nekem is van egy gimis plátóim, akit viszont álmaimban sem mernék randira hívni, mert minek égessem magam ha nem muszály?

Amúgy én is most 10 éve érettségiztem, neked legalább van találkozótok, az én csöves osztályom még azt sem szervezett

2021. aug. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
#3 Szervezd meg te, bro. Csapassátok!
2021. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha erdekelned, mar reg lepett volna. ne csinalj bohocot magadbol, evekig tarto sikertelen nyomulas utan ne nyomulj ra megint.

ha kolcsonos lenne a folog, mar este reg elkezdedetek volna dumalni, meghivott volna egy italra, akarmi. attol meg, hogy lefogytal, nem lesz hirtelen oda erted. sok csinos, vekony no van, nem szeretnek csak emiatt bele senkibe.


amugy azt se tudod, mi van vele, lehet kint baratnoje van.

illetve ha meg ossze is jonne a dolog, o kint el, te meg itt, hosszutavon nem mukodokepes.

2021. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Végül nem próbálkoztam, lebeszéltetek.

De attól még pár dologban nem volt igazazok: igenis rengeteget változtam gimi óta; tudom róla, hogy szingli, nyilván beszélgettem vele a tegnapi vacsora során és ezt kiderítettem; és szerintem ha két ember egymásra vágyik, megoldható az, hogy egyik Magyarországon él, a másik Németországban, mert én pl. ha lenne egy nagy szerelmem, csapot-papot itthagyva kiköltöznék hozzá.

De mint mondtam, nem kezdeményeztem randit, nem próbálkoztam. Ennyi volt, mindenki szétszéledt, én is hazafelé tartok már.

A brunch alatt sokat néztem őt, persze messziről, feltűnés nélkül (legalábbis remélem, hogy senkinek nem tűnt fel :D), és nagyon fáj a szívem, hogy ki tudja, talán soha többé nem látom őt. Nagyon jó pasi pedig, árad belőle hogy kiegyensúlyozott, boldog, céltudatos. Bármelyik szingli nő szerencsés lenne vele.

És amúgy zárójelesen megjegyzem, hogy a brunch alatt észrevettem, nem csak nekem tetszett ez a férfi. Két volt-osztálytársnőmön is láttam, hogy megtetszett nekik. A gimiben még rá se néztek, de most bejött nekik, nem voltak vakok. De egyikük se nyomult rá, vagy ilyesmi, hisz egyikük házas-családos, a másik jegyben jár.

2021. aug. 17. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. :( De ne aggódj, majdcsak találsz valakit! 🖐️
2021. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Macskád van már? :))
2021. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Szemét beszólás 8#

Majd talál valakit, nőből van

2021. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A macska is valaki, élőlény. :)
2021. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!