Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak fiatalon vagy idősebben könnyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Több álláspontot hallani ezzel kapcsolatban.


1. 40 évesen már van lakás, kocsi, egzisztencia


(személyes megjegyzés:furcsa módon ezekből nekem gimis és egyetemista koromban egyik sem volt mégsem jelentett problémát alkalmi szex vagy párkapcsolat kialakítása)


2. 35-40 évesek már öreg, lelakott csövesek, már csak pénzért jutnak vonzó nőkhöz



2021. aug. 22. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
20-30eves korig.utana mar csak ha jo munkad, egzisztenciad van es alapbol jokepu, sportos vagy.
2021. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


szerintem utána a jóképűség és sportosság vonzerő szempontjából még fontosabb. Mert a sok ápolatlan, túlsúlyos bár jó egzisztenciájú férfi között ez az ami kitűnik.


Ha belegondolsz sokjó egzisztenciájú férfi van, de köztük is nagyítóval kell keresni aki jól néz ki.

2021. aug. 22. 16:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
14-21 között könnyebb, mivel ebben az életszakaszban még nem várnak el sokat senkitől ,és egy jó parkos iszogatás vagy kocsmázás közben is könnyebb ismerkedni kevésbé felszínesek ebben a korban még az emberek.
2021. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 21 éves korig könnyebb nem komoly kapcsolat céljából ismerkedni, onnantól kb 35-ig könnyebb komoly kapcsolatért utána meg mindkettő nehéz/nehezebb
2021. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Lehet komoly, mert mindig vannak érzelmileg érettebb ember, anno 16 évesen én többet akartam egy lánytól, de ennek már bő 12 éve.. A lányok szerintem azok akiknek kell többnyire ez a kiélés meg a személyiség keresése blalbalba szöveg..
2021. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon természetesen.
2021. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!