Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem olyan elönyös kinézetü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan elönyös kinézetü férfiak ti hogyan adjátok le az igényeiteket párválasztás terén? Sikerül beleszeretni olyanba aki elsőre nem is tetszik?

Figyelt kérdés

#párválasztás #ad le #igényeket
2021. aug. 26. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Fölösleges leadni, mivel ma már minden nő értéke ugyanolyan magas, így mind megteheti, hogy Chaddel hál.
2021. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Az egész élet arról szól, hogy kompromisszumokat köss.


BMW helyett Opel, vagy BKV.

Budai villa helyett csepeli panel, vagy borsodi putri.

Margot Robbie helyett Margó, a kisboltból.

...

...

...

2021. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
#2 ez jó volt😂De egyébként kevés kivétellel ez így is van. Annyit várj el, amennyit nyújtani tudsz.
2021. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1.


Dehogy teheti, maximum szeretné.

2021. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

A szerelem egy külsőségekről szóló impulzus hatására alaklul ki. Én tudok szerelmes lenni másba, és idővel megtanultam feldolgozni, hogy ebből nem lesz semmi. Ha kezdeményezek, ha nem. Utóbbinál kissebb a sérülés veszélye. Az, hogy belém legyen szerelmes valaki .... nos ... 0. Kevesebb biztos dolog van a világon, mint ez. Kompromisszumot kötnék, beérném én bárkivel. Még ez a klasszik romi-filmes idióta vagyok, aki csillagos téli éjszakán a kandallótűz melegében a hintaszékben ülve átöltelne valakit. Max a plüssmackómat, csak 43 évesen kicsit ciki. Megöregedtem. Nem a kor látszik rajtam. Mindig is optikailag hánytató hatású külsővel rendelkeztem. Ilyen fejszerkezettel pedig hiába vagy kedves a nőkkel, hiába vagy udvarias ... a humor is max a friend-zoneba enged, de az is csak börtön és az ítélet életfogytiglanra szól. Hiába van ház, kocsi, pénz, befektetés .... hiába lenne gondtalanan az élet. A pofám olyan mint a kínai nagy fal ... nincs átjárás rajta a szívem felé!


Elengedtem.

Szélnek eresztettem minden reményt.

Van két-három célom még az életben .... aztán vége! Nincs tovább! Felkötöm magam.


Csak a magány a társam, s a Halállal fogom Őt megcsalni!

2021. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös sajnállak szivből. Sok pénzzel talán megoldható lenne.
2021. aug. 26. 12:44
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

5.-nek.


"Hiába van ház, kocsi, pénz, befektetés .... hiába lenne gondtalanan az élet."


Ha ezek mellett nincs nőd, akkor a fejedben van a gond.

2021. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sose tudnék beleszeretni egy nálam sokkal gazdagabb, jobb csajba mint amilyen én pasiba vagyok. De egy primitív, buta és ronda nőbe se.


Viszont a nők könnyen 'beleszeretnek' ahogy a fenti írta, Chad-be. Tehát magas gazdag független izmos pasikba...persze nagy szerelem. De minden nő ezek után vágyakozik és csak minimális százalékuk tudja megtartani ezeket.


Az átlagférfiakat nem akarják az átlagnők, ez a legnagyobb baj. Persze 35-45 körül már elkezdenek nézelődni de akkor már az átlag alattiak jöhetnek csak szóba mert az átlagra lecsapott az okosabbik fajta a nő aki tudja, hogy évről évre romlanak az esélyei...

2021. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

"Ha ezek mellett nincs nőd, akkor a fejedben van a gond"



Ha neked annyira rendben van a fejedben minden, miert nincs ennyi mindened? :D



A nok, ha kulsore annyira bejon nekik a pasi, kb. mindent elneznek.....



37F incel

2021. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

9.-nek.


Miért, szerinted egy lakásos, kocsis, pénzes srácnak, miért nincs nője?

Ja...neked sincs, mert inkább ülsz anyád lakásának kisszobájában, és szidod a nőket, meg azt aki dugja őket.

2021. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!