Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tud az is hátrány lenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud az is hátrány lenni, ha valaki jóval fiatalabbnak néz ki a koránál?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a saját korosztálya még nem tekinti elég sármos, érett férfinak, a fiatalabbak meg már nem akarják, miután megtudják a korát. Két szék közt ül a padra.

2021. aug. 29. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Fiatalon lehet hátrány, de majd később örülni fogsz neki.
2021. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Van egy olyan barátom aki 42 éves és még mindig srácnak néz ki. Kb 35 éves koráig konrétan középiskolás kölyöknek látszott. Az arca helyes, az alkata az a hórihorgas, túl magas és túl vézna. Az arca mellett ez is közrejátszott a nagyranőtt kamasz kinézethez. De már jó pár éve edz, egész jó alakot összeeszkábált magának, benga állat nem akar lenni, de sokat erősödött és férfiasodott.

Családja nincs, de szoktak lenni kapcsolatai. A legutolsó hosszabb kapcsolata másfél évig tartott egy 37 körüli egygyerekes csajjal, aki ugyanolyan kislányos volt nőben mint ő pasiban. Úgy néztek ki mint egy egyetemista pár, a csaj 8-10 éves fia mellettük meg mintha öcsikét rájuk sózták volna 🙂

2021. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokak szerint 5-10 évet simán letagadhatnék. Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy ez mennyire befolyásolja a társkeresésem. Sosem kaptam még olyat, hogy emiatt ne jönnék be valakinek, aztán ki tudja... Szerintem ez nagyon sokadlagos szempont.
2021. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A napokban találkoztam egy 44 éves férfival akit kb 32-nek gondoltunk jó páran a társaságból. Sportos testalkatú, de olyan igazi örök kölyökképű. Kívülről nézve egyáltalán nincs Vele baj, humoros, értelmes, jól néz ki. Azt viszont nem tudom,hogy Ő, ennek tudatában, melyik korosztállyal ismerkedik? Ha a korban hozzáillővel rendben, de ha folyamatosan a huszonévest korosztályt nézi, akiknél még esélye is lehet, az nem törvényszerűen jó ugyanis Neki már van egy kamasz gyereke és nem is szeretne többet.
2021. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most 28 vagyok, de az egyetemista lányok is gyakran fiatalabbnak gondolnak maguknál. Ettől függetlenül azért jól eltudunk beszélgetni egymással meg közös tevékenységeket szervezni, csak én már egy stabilabb, strukturáltabb életvitelt élek, mint ők, jobban ragazkodom a komfortzónámhoz.
2021. aug. 29. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az tortenik, amit irtal, kerdezo. Celkorosztalyom szemeben tul fiatalnak tunok, 18-25 evesek meg nekem tul fiatalok.
2021. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen gyakran elkérték a személyimet ha alkoholt akartam venni. A korombeli (sőt semmilyen) nők észre sem vettek. Most a harmincas éveim közepén már kb annyi idősnek látszom talán, amennyi tényleg vagyok. De továbbra sem kellek senkinek. (F)
2021. aug. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 28 vagyok, de 18-20-nak mondanak. Igen, van benne egy rossz, mert már eleve elcseszett az ismerkedés, amikor egy 23-24 éves csaj szól be, hogy túl fiatal vagyok neki, aztán meg nem hiszi el a 28-at.

De, nem szokott kirívóan nagy gond lenni a csajozással.


Nekem az is benne van, hogy kölyökképem van és arcszőrzetem sincs szinte semmi.

2021. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos életkorban igenis tud hátrány lenni - férfiaknak talán nagyobb, de a nőknek is.
2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
83%
Szerintem az egyetlen számottevő hátrány, ha bizonygatnod kell a dohányboltos eladónak, hogy elmúltál 18. Ez viszont eltörpül a számtalan előny mellett.
2021. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!