Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyan lánnyal tovább beszélni, aki 250kmre lakik tőlem?

Figyelt kérdés

Én Pesten vagyok, 28 éves, ő is 28 de kB a határ mellett lakik Lentiben.

Meg van az összhang kettőnk közt, de ekkora távolsággal működő képes lehet egy kapcsolat? 😅


2021. szept. 5. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem!

A találkozások miatt sem.

Valamint a későbbiekben sem túl optimális.Valakinek költöznie kell,új életet kezdeni,és távol lesz a családjától,barátoktól.Később ha lesz unoka a nagyszülőknek fájó pont a távolság stb...

Persze ha laza kapcsolatról van szó,akkor a nagyszülők,meg az új élet kezdés nem szempont.

De szerintem hosszú távon semmilyen formában nem működhet.Rengeteg időt,energiát,és pénzt emészt fel.

2021. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Beszélni lehet persze de nemkell epekedni utána csak azért mert más nem szól hozzád jelenleg.
2021. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikőtök sem mozdul akkor felesleges.

Ideig óráig okés, de egy idő után nyűg. Kocsival egy út oda vissza kb 25 ezer lenne és akkor ebben semmi kopás és elhasználódás nincs benne.

Ez havi 4x egy 100-as. Tömegközlekedéssel meg 1 nap míg odaérsz és 1 nap míg vissza...

2021. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Azt hittem ez is pomáz lesz hirtelen :D
2021. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor van értelme folytatni ha valamelyikötök hajlandó költözni pát hónap és néhány randi után.
2021. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik Vas megyei ismerősöm felköltözött Pestre diáknak. Ott jött össze egy Heves megyei csajjal, aki már elvégezte a sulit, de fent maradt. Ez volt 2-3 éve. Közös albérletbe költöztek. Ünnepekkor ingáztak a 2 család között. Közben a srác is elvégezte a sulit, és azóta már jegyben járnak. Most jutottak el oda, hogy bajban vannak. A srácnak vezényléses munkahelye lesz Veszprém megyében. Közben az esküvőt is le kéne tudni valamikor. Nem szerencsés dolog ez a fél országon át való párkapcsolatosdi. Főleg ha még a munkahely is közbeszól.


Próbáljátok meg, de lesznek nehézségek.

2021. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!