Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálja ezt sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt sok férfi online ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Több férfi is írt már nekem facebookon, aki szimpatikus és diszkréten ír annak szoktam adni egy esélyt és vissza írok. Beszélünk pár mondatot, aztán szép lassan "meghal" a kommunikációnk.

Az elején feltesznek 2-3 alap kérdést(amit én is visszakérdezek tőlük), mint pl érdeklődési kör, zene, milyen a napom stb... Aztán a folytatása az, hogy csak saját magukról kezdenek el beszélni, amivel nem is lenne baj, ha legalább valamit visszakérdeznének rólam is, hogy fent lehessen tartani a beszélgetést. A vége pedig az, hogy még megpróbálok 2-3 kérdést feltenni, hátha... De nem, mert már csak 1-1 fél mondatot odanyögnek és annyi volt. Persze 1-2 nappal később észbe kapnak és megint írnak, hogy mi van velem, de ilyenkor már nem írok vissza.

Most komolyan, miért kell így elszúrni ha kaptak egy esélyt? Minek írnak ha 8-10 mondat után lusták beszélgetni?

Bárhogy próbálok érdeklődni, bőszavúan válaszolni, egyszerűen nem lehet velük. Mintha azt várnák, hogy én nyálcsorgatva kisregényeket írjak nekik, ők meg hátradőlve élvezzék a figyelmet csak azért mert ők vették egyszer a bátorságot, hogy írjanak.


2021. szept. 5. 19:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam én már nem is egy szűkszavú (ok, aha, ja) leánykával is. Gondolom nem egy szintet képviseltél az adott férfiakkal, és ez ebből ki is derült, hogy a kommunikáció sem sikerült
2021. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Igen, mostanában az megy már, hogy szinte elvárják a nőktől az udvarlást.

Tinderen próbáltam ismerkedni, de az a passzivitás, ami van részükről, elképesztő. És én nem társat keresnék ott, hanem tartós szexpartnert. De még erre sem lelkesednek(pedig jórészük ennek örülne, nem az elkötelezettségnek), csak vannak, mint hal a tóban. 🤷‍♀️

2021. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kihagytam a puncit le kell fényképeznem mindenképpen, mer' csak úgy a jó. 30-as korosztály tinédzser szinten van.
2021. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Azért kíváncsi lennék ezekre a beszélgetésekre:D Mennyire tartja ő fenn a beszélgetést és mennyire a másik.
2021. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Úgy tartják fent ahogy megírtam. Egy idő után hiába kérdezek, alig vesznek erőt magukon, hogy leírják azt a pár szót.

Nem fogok itt kamuzni, meg túlozni, ez az igazság, ezzel szembesültem már többször is, és csak a miértjére lennék kívámcsi.

2021. szept. 5. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Az igazán jó beszélgetésekben nincs szükség kérdésekre, főleg nem a "szokásosakra".
2021. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóban szenvedek, csak fordítottan, férfiként, és itt, a Gyk-n tapasztalom ezt. Igyekeztem megfejteni ennek az okát.

Tbk. az lehet, hogy mindenki élete más, és más. Másrészt pl. innen kiindulva, az itteni ismerkedési lehetőségek mentén, ha én pl.: bp.-i vagyok, a másik fél meg záhonyi, akkor azon kívül, hogy elmondjuk egymásnak, hogy milyen szép/rossz napunk volt, lényegi segítségnyújtást nem tudunk adni egymásnak.

Az is jellemző, hogy a pár soros beszélgetésből kiderül, hogy az egyik/másik félnek van valamilyen problémája (lezáratlan kapcsolat, ex állandó kekeckedése, min. 2 gyerek, rossz nagyszülői viszony, válási folyamatok, stb.), tehát ami elsőre szuper, az idővel kiderül, hogy gebaszos, így nem csoda, hogy megszakadnak a kezdeményzések.

2021. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7

Mindenhol így van. Én a nők helyébe nem látok, de férfiként katasztrófa az ami van és nem csak itt.

Itt volt egy csaj aki írt, hogy mennyire megtetszett neki amit írtam bla bla. Visszaírtam, amire visszaírt és általánosságban feltett pár kérdést. Amiket én is megkérdeztem utána + valami mást is feltettem még (nem szexuális jellegűt). Ezután fogta a csaj és eltűnt. Annyira nem érdekelt, majd rá 2 hétre egy másik válaszomra kaptam megint egy üzenetet, hogy nagyon tetszett neki és ha gondolom beszélhetünk:D

Vissza se írtam neki.

Volt olyan, hogy egy téma közepén tűnt el másik, amikor segítséget kért és egy köszönömöt nem volt képes írni:D


Gáz az egész:D

Haver tinderezik és mondott ő is cifra dolgokat. Ugyan azzal a csajjal 2x matchaltek. Elsőre eltűnt majd 2 hónapra rá újra match és akkor nem is emlékezett a gyerekre és ez csak a jéghegy csúcsa:D

2021. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Ha kérdezgetunk az a baj, ha nem kérdezünk az is baj
2021. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet , hogy egyszerűen arról van szó lányok, hogy a kategória amiben vàlogattok, nem teper , és megteheti ezeket a dolgokat mert, egyszerűen arról van szó, hogy ők annyi vasat tartanak , hogy pont leszarjàk, hogy -1/+1 , közben meg àtlag józska aki örülne nektek az nem kell?


Ez csak elmèlet, nem szemrehànyàs v ilyesmi

2021. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!