Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek belém?

Figyelt kérdés

Észrevettem hogy a férfiak csak a külsőmhöz vonzódnak leginkább, és a belsőm nem fogja meg őket.

Pedig szerintem a belső értékeim sokkal többet érnek mint a külsőm.

Nem tudom miért nem lehet belém szeretni. Kedves vagyok, őszinte, figyelmes, odaadó. Ha megszeretek valakit akkor bármit képes vagyok érte megtenni, azt szeretném hogy boldog legyen és a kedvében járok, szerintem egész jó kommunikációs partner is vagyok, szóval nem értem mi lehet az ami hiányzik. Mindez kevés a szerelemhez?



2021. szept. 8. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj a szerelem csak 1 dolog az 1000ből.
2021. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Most ez így tök hülyén jön ki de ennyire "jó nő" vagy?

Nem lehet tovább látni ezen? Neked lehet pont szerencsésebb lenne neten ismerkedni akár itt kép nélkül míg meg nem ismered a másikat. Így akkor nem billenne a külsőd felé a mérleg.

F30

2021. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Fordítva is ugyanez a helyzet. Hiába adja meg egy férfi ezeket egy nőnek, az se elég. Kell egy kis "izgalom" bele, plusz természetesnek veszik tőled, hogy ilyen vagy, mert valószínűleg másokkal is kedves vagy stb.
2021. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Az még oké, hogy vonzódnak a külsődhöz. Ez természetes. Külső megfog, belső megtart.

Ami inkább aggasztó, hogy tényleg ha ennyire jó vagy belsőleg is, akkor miért nem maradnak meg melletted? :\ Lehet rosszakba botlottál eddig, akik tényleg csak a külsőre mentek.


Ismerős sztori :\

2021. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#2

De az a vicces hogy egyáltalán nem mondanám magam jó nőnek.. sőt szerintem átlagos alatti kategória vagyok. Mégis mindig a külsőm emelik ki.. szóval nem értem az egészet.

2021. szept. 8. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

#2 voltam

Akkor viszont lehet, hogy túl hamar engeded magadhoz őket testileg.

2021. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3

Én mindig azokat adom amikre én is vágyom. Tudom hogy önmagában ezek a tulajdonságok kevesek. Kellenek az izgalmak is, lehet hogy túl unalmas vagyok

2021. szept. 8. 15:01
 8/12 A kérdező kommentje:

#4

Megmaradnak mellettem, mert megszeretnek, csak nem éreznek szerelmet általában.

Sajnálom hogy neked is ismerős

2021. szept. 8. 15:30
 9/12 A kérdező kommentje:

#6

A testiséget mindig sokáig húzom, mert nekem ahhoz nagyon meg kell ismernem a másikat és bíznom kell benne

2021. szept. 8. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak te nem veszed észre hogyha valaki igazán belédszeret és ennek nem adsz esélyt ,lehet valóban csak olyan emberekkel hozott össze a sors akiknek csak a külsőd miatt jöttél be később pedig nem akartak elhagyni mert gondoskodó jó szívű vagy de nem vagy izgalmas számukra. Persze ebben a helyzetben normális hogy nem érzed a szeretetüket mert nincs is, nagyon sajnálom, ezért úgy gondolom csak kihasználtak téged sajnos.35f
2021. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!