Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti nem kezdeményeztek beszélgetést, akkor nem érdekel titeket a férfi ?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel baráti viszonyban vagyunk. Ha találkozunk vagy egy társaságban vagyunk, akkor kérdezget, meg kezdeményez beszélgetést. De ha nem, akkor pl facebookon szinte sosem ír, csak ha én írok neki. Lányok ti ilyenkor teljesen érdektelenek vagytok a másik irányába?

2021. szept. 8. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem, azt varjuk hogy a ferfi irjon. Szerintem 100bol 90 no igy van vele.
2021. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én csak a magam nevében tudok beszélni: ha engem érdekel a másik és látom rajta, hogy ez kölcsönös, akkor én is írok. Ha nem érdekel, akkor nem írok.
2021. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Hívd el randira és minden kiderül. Más megoldás nincsen, ha bizonyosságot akarsz. Ha visszautasít, fogadd méltósággal, ennyi. De lehet már ezer éve várja, hogy lépjél már. Szóval szerintem ne szarakodj ennyit a dolgon. :)
2021. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
A nő sose fog kezdeményezni, akkor sem ha meggebed annyira akar téged. Ez ilyen.
2021. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem fog keresni, mert xy kifogas. Kezdemenyezzen a pasi, rendben van.



De amikor beszeltek, eltunik es sosem keres magatol, na az nagyon gaz. Hiaba tetszel neki, jon a kifogas, miert nem ir, fel, o a no, vagy szandekosan csainalja, zavarban van stb ja persze.


Csak 1 ido utan a pasi is megunja ezt a semmilyen viszonyt es akkor meg mar o sem fog keresni, mert nem erzi, hogy erdekled

2021. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
En csak azt adom amit kapok.
2021. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 moozygoo ***** válasza:
78%
Ha vonzódik hozzád és akar valamit, ő is kezdeményez facebookon, ez kölcsönös.
2021. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem táplálok hiú reményeket amúgy. Magasabb szinten van mint én jóval. Csak az furcsa, hogy személyesen érdeklődő, meg keresi a társaságom, úgy vettem észre.
2021. szept. 8. 20:52
 9/15 moozygoo ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, ne tulahdonits nekik sokat.

Ez pont ugyanaz mint mikor felkeresel valakit, és azt mondja pont ő is arra gondol hogy rád úr 🤣

2021. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem szívesen kezdeményezek beszélgetést, akkor sem ha vonzódom a másikhoz, mert úgy állok hozzá ha érdeklem akkor úgyis keres, vagy esetleg félek hogy zavarom. Tudom ez furcsa felfogás, de én így működöm. Nagyon kell szeretnem azt a férfit akinél én beszélgetést kezdeményezek

19/L

2021. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!