Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy férfival, e-mailen levelezunk. Nem Magyarországon él. Küldeni akár nekem egy poggyászt, valamilyen diplomata futárral. Mi a véleményetek én egy kicsit félek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan félsz. Én is tartanék a helyedben ilyen furcsa kapcsolattól.


Ne bontsd ki azt a poggyászt!

2021. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi van benne?Nem írta?
2021. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Ne engedd, valószínűleg nem legális a dolog amit küldene
2021. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Drog lesz benne vagy sorozatgyilkos es vm vegyszer. Nem fogadnek idegentol semmit el, meg ha azt irja drGa ruhat kuld, akkor sem. Mentsd az emaileket.
2021. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön élek. Itt ez a futáros sztori nagyon elterjedt. Annyira, hogy online akarsz valamit eladni, pl. Facebook marketplace, egyből kapsz 10 üzenetet, hogy megvenné, de futárt küld neked készpénzes borítékkal, és elhozza. A lényeg, hogy a futár elkezd raplizni, hogy nem érdekli, ha az üzlet nem jött létre, ez a te címed, tehát te rendelted meg a szolgáltatást, fizesd ki. Ami persze egy jó borsos összeg.

Szerintem itt is hasonlóról van szó. Kapsz egy üres dobozt, a futár meg elkezd fenyegetőzni, hogy a 2-300 eurós (vagy több!) szolgáltatást neked kell fizetni. Te vagy az egyetlen ismert szereplő, akin behajtható.

2021. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Állítólag pénzt akar küldeni. Azt írta hogy adjam meg ennek a diplomata futásnak az e-mail cimemet, hogy fel vegye velem a kapcsolatot. Egy kicsit félek ettől.
2021. szept. 12. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél hülye. Rengeteg ilyen átverés van.. mindig új módszer, de nem hiszem el hogy nem esik le ez sokaknak.
2021. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Átverés, be ne dolj neki.
2021. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt akar küldeni, akkor utaljon. E-mail címe van, tehát biztos, hogy van net, tehát tud online bankolni.
2021. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy belemenj ebbe Jézusom!Címedet remélem nem adtad még ki!Tiltsd le azonnal ezt a szélhámost vagy írdd meg neki hogy köszi nem kérsz semmit sem és ne küldözgessen semmit hanem ha esetleg tudtok személyesen találkozni akkor adja oda amit szeretne vagy amit az előző válaszoló írt az is korrekt tehát utaljon főleg a mai világban egy pillanat alatt átér az átutalt pénz.Nem is értem, minek futár?Mondjuk én bankszámla számom sem osztanám meg egy random idegennel ha utalni akarna áááá

Sok a visszaélés és nem tudni ki mibe van főleg neten keresztül azt állít amit csak akar.Hagydd a francba az egész futárosdit meg az ilyen baromságokat

2021. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!