Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi jó csaj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi jó csaj az Eukarisztikus Kongresszuson?

Figyelt kérdés

Belenéztem a közvetítésbe és szokatlanul sok szép (még magas vékony modellalkatú is), vonzó nőt láttam (mind a nézők mind a fellépők között). Én református vagyok, de vajon több esélyem lenne csajozni, ha csatlakoznék egy gyülekezetbe?

28 vagyok szűz. Nem a vallás miatt vagyok még mindig az, mert amúgy nem is vagyok hívő, de azért na... Egy barátnőért csak változtatnék, ha ezen múlik.



2021. szept. 12. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt is láttad rajtuk, hogy szinglik, és pont egy 28 éves szűzre vágynak? Vagy miből gondolod, hogy több esélyed lenne? Csak mert sok a jó nő? Ezzel az erővel kezdj el modellkedni, ott is sok a szép, vékony, magas lány.
2021. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt semmivel sem lenne több esélyed, másrészt ha csak ezért változnál meg, úgyse érne semmit a dolog.
2021. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Hosztesszek. Ne aggódj, vasárnap a templom nem velük lesz tele.
2021. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Többek között dugig van 16-18 évesekkel, mert rengeteg egyházi iskola kötelezővé tette a részvételt. Ők pont az a korosztály, akiknek már nincs a homlokukra írva, hogy gyerekek, és láthatod őket "jó csajoknak", főleg a tévén keresztül.
2021. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Kirendelték őket, hogy ne legyenek üresek a széksorok, és úgy tűnjön, mintha a fiatalokat tömegesen érdekelné a vallás.

Plusz sokkal jobban néznek ki a felvételeken, mint a búcsújáró öregasszonyok.

2021. szept. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Isten hívta őket oda.
2021. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

4.-nek igaza van, hogy sok a kirendelt sulis csaj.

Viszont egy 16-18 éves már nem gyerek! Pakolható.

2021. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Jah , hostess meló nekik
2021. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az úr szépnek teremtette őket.

Amúgy ha te elmész valahová nem rittyented ki magad?

2021. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eretnek vagy, semmi esélyed nem lenne!
2021. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!