Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők titeket milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők titeket milyen kérdés zavar egy férfitól ha ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Úgy èrtem hogy min hâborodtok fel?
2021. szept. 15. 08:46
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Bármi, ami a szexszel kapcsolatos, pláne ha nem találkoztunk még személyesen se. Az első randin se. Ez a téma nem erre az időszakra való

Nem kérek privit.

2021. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
78%
Amikor a munkámról, azaz a pénzügyeimről faggat.
2021. szept. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
94%
Pénzügyet értem, de a munkát? Azért csak fontos, hogy mivel foglalkozol a napjaid nagy részében.
2021. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
2 ebben igazad van
2021. szept. 15. 09:03
 5/35 anonim ***** válasza:
92%
Én is a nagyon erotikus jellegű kérdéseket érzem zavarónak. Nem mondom, hogy felháborít, mert nem, egyszerűen csak berekesztem az ismerkedést, ha még a személyes találkozó előtt arról akar beszélni, hogy szeretem-e az anált meg tudok-e mélytorkozni. Nyilván a preferenciákról és szokásokról kell beszélni, akár az első tényleges aktus előtt is, de nem akkor, amikor még azt sem tudjuk, hogy egyáltalán eljutunk addig a pontig.
2021. szept. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

5 ez jogos .

De ilyen jellegüre gondoltam hogy mikor vesztetted el?

Esetleg fehérnemű re vonatkozó kêrdès ?

Mit szeretsz hordani? mibe vagy?

Ilyenekre

2021. szept. 15. 09:15
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
"Mióta vagy egyedül?" A halálom ez a kérdés.
2021. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki a vagyonomról, a volt partnereimről vagy túl korán a szexről faggat. De ilyen kérdés a "randizol-e most mással" meg a "mióta vagy most egyedül" szarság is.


Elmondom a választ ezekre a kérdésekre is, de onnantól az illető már nem lesz számomra esélyes. Baromi kicsinyes a szememben az, aki ilyenekkel foglalkozik. Ordít róla, hogy hervatag, törékeny a kis egója. Nekem meg férfi kell.


A kedvencem mikor megkérdezi, hány emberrel voltam együtt eddig és mikor megmondom, még reagál is rá meg elismerő megjegyzést is fűz hozzá. Na akkor érzek késztetést arra, hogy azt mondjam "most pedig takarodj".

2021. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
#8 ezt meg ertem
2021. szept. 15. 09:46
 10/35 VincentLaw ***** válasza:
94%

#7, #8

'A mióta vagy egyedült' én is meg szoktam kérdezni, de nem azért, amit írtál.

Én azért szoktam megkérdezni, mert semmi kedvem már 'papírzsepinek' lenni, akinek kiöntheti a bánatát, mert mondjuk 1 hete dobták ki. Rengeteg olyan nő van társkeresőn, akik azt gondolják, hogy az előző kapcsolaton úgy tudnak gyorsabban továbbjutni, ha gyorsan felregisztrálnak ilyen oldalakra, és gyorsan összeszednek valakit (közben meg még nincsenek túl az előzőn). Nem egy ilyenbe futottam már bele, azóta nálam ez egy default kérdés.

2021. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!