Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az gond ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond ha egy pasinak nincs férfias arca?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok de szinte mindig 16-17 éves néznek mert elég kisfiú arcom van és borostám sem nő úgy igazán és 168cm magas vagyok.Kicsit gondban érzem emiatt magamat mert úgy tűnik mintha a korombeli lányok nem igazán vennének komolyan mikor odamegyek hozzájuk.

2021. szept. 16. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki 30 évesen is jól fogsz kinézni 😀
2021. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a kisfiús arcú fiúkat. A férjem is olyan. Amúgy meg vannak ilyen színészek, és elég sok nő rajong értük, pl. DiCaprio is a Titanicban. Hát én nem is értettem, hogy miért szeret bele a nő, kb. úgy néztek ki, mint anyuci meg a kisfia. Ez még nekem is sok volt.
2021. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokaknak bejön.

Ne feledd, ami téged zavar saját magadon, azt a környezeted általában észre se veszi, tojik rá.

Szóval ne kreálj az agyadban nemlétező problémákat.

2021. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
engem jobban zavarna, hogy csak 168 centi vagy. volt mar kisfius arcu pasim, de o 190 centi volt..
2021. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább előny. Tovább maradsz jó pasi.
2021. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, ha nem játszol még rá hosszú hajjal és nőies ruhákkal. A rockerek sokszor eleve nőies arcúak, és még direkt rátesznek erre a hosszú hajukkal.
2021. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!