Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A srác pénzeli a lány egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác pénzeli a lány egy kapcsolatban, pedig nem sugardaddy. Ez normális?

Figyelt kérdés

Adott egy lány és egy fiú, kapcsolatban vannak, a fiú elég gazdag, de a lány is jól keres, ennek ellenére a kapcsolat 3. hónapja óta a fiú rendszeresen ad készpénzt a lánynak, előtte "csak" drága ajándékokat. Nem sugardaddy, a lánynál 1 évvel fiatalabb és nagyon-nagyon jóképű

Ez mennyire normális?


2021. szept. 22. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Szerintem sem normális dolog
Tök normális
18 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik így jó, nekem normális
2021. szept. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ez a "jól keres", mindig olyan nehezen értelmezhető.


Afrikában van, aki napi 4 dollárral jól keresőnek számít, hozzájuk képest a minimálbéres is jól keres.


Szóval, ha a csaj "jól keres" 300 000 forintot havonta a srác meg 2 milliòt kap otthonról, akkor akár még érthető is a helyzet.


Ha nem ez van, hanem a srácnak szintén mondjuk 400 000 forint a fizuja, akkor nem teljesen érthető számomra, hogy miért csinálja.


Hacsak nem azért, mert nem kimondottan, de sugar daddy és a csaj csak addig van vele, amíg profitábilis számára a kapcsolat.

2021. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés inkább az, hogy téged ez miért zavar


Lehetne rosszabb is, ha megteheti pénzelje, ha a csaj elfogadja ő dolga


Ennèl olvastunk grizesebb dolgokat itt már

2021. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért más életével foglalkozol?
2021. szept. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Akkor nem sugardaddy a pasija, hanem sugarboy. Ha valaki pénzel vagy eltart valakit az valamilyen "sugar", egy valódi párkapcsolat teljesen független az anyagiaktól. A hölgy pedig prostituált. Még ha állandó és "luxus" prostituált is, attól még prostituált és ez tény, definíció szerint.
2021. szept. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális, de sajnos manapság ezt várják el a nők.
2021. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, én nem várom el, és soha nem is vártam el. Van két kezem és lábam, meg valami a fejemben is, tudok dolgozni, engem nem kell pénzelni senkinek sem.
2021. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
ezt k..nak hívják, de tudjuk, hogy ezen az oldalon minden nő szerint tök normális, ha őt pénzelik, és cserébe szexet meg társaságot ad, mert az a férfias...
2021. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!