Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz hogy a magyar lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy a magyar lányok szépek, de lehet velük beszélgetni/ismerkedni is?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 01:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, édesanyáddal, lány rokonaiddal lehet beszélgetni? Tényleg úgy nőttél fel, hogy még nem beszéltél egy nővel sem?


Magyarországon rengeteg férfi magyar nővel él párkapcsolatban, akivel köszöni jól megvan, így ha nem tudsz magyar lányokkal jót beszélgetni, elsősorban magadban keresd a hibát, miért választasz olyan nőket?

2021. szept. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Anyám! Borogass! Igaz az a mondás, hogy mindig a hülyék vannak többen!
2021. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Te ezt tényleg nem tudod kérdező? Hanyadikos vagy? Menj alukálni mert tanítónéni mérges lesz ha elalszol olvasásórán.
2021. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Sígylátom súgylátom 7 es. Penge vagy, mit mondjak éles mint a fakés
2021. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát még mindig nem lettem sokkal okosabb az az igazság.

Én olyanra gondoltam, hogy igen lehet ismerkedni, beszélgetni, de ahhoz kell valami plusz dolog, vagy valami varázslat... mert jó, anyummal, és a rokonokkal tudok beszélni, illetve sok sok éve mégsem tartjuk a kapcsolatot... anyummal sem tudok bármiről beszélni, és ha van valami, akkor az általában csakna BAJ, a problémák jönnek elő...


Bármit mondok, olyan mint ha magamhoz, magamnak beszélnék, utána "na jól van megyek aludni"... na ennyit a családi beszélgetésekről...



Ha megszólítok egy lányt, úgy néz rám, meg úgy szólal meg, mint ha valami ufo lennék, és nem értik, hogy én csak finoman ismerkednék vele... de ez sosem jött le náluk...


Jó, vokt már vagy 10 szexes barátnőm is, akiķel én hülye szakítottam (már sajnálom) de az elmúlt 5-10 évben szinte semmi olyan lánnyal nem találkottam akikkel lehetne hosszútávon kapcsolatot kialakítani... még cseten sem túl jók a lányok..

És mindig azt kérdezik tőlem, hogy külföldi vagyok-e?😀😆😅🤣🤣 ezt sosem értem, tősgyökeres budapesti vagyok..


Szóval normális válasz sincs?

Sem a valóságban sem bizonyítanak nagyon...


Én egész jó srác vagyok, még szegény sem vagyok, vagy bajos... családilag is ismert vagyok... szóval nem tudom mi lehet a lányokkal az elmúlt évtizedben...


Tipp valaki?🙂

2021. szept. 23. 08:48
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Mit kell neked bizomyitsanak? Szállj le a lovaidról
2021. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Te komolyan azt hiszed, hogy egy nemzetiségtől függ?
2021. szept. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Talán csak rossz helyen keresgélsz. Nekem nincs gondom az ismerkedéssel. Mondjuk én nem chaten próbálkozom, hanem egyetemen.
2021. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18# Na az egy valóban jó hely, és helyzet az ismerkedéshez!👍

Szinte csak a lányoktól/nőktől függ, hogy mi lesz a helyzet, ha elkezdtek beszélni, vagy egyáltalán odamentek egymáshoz...


De találkoztam egy észkról jött lánnyal, aki nagyonnangolul beszélt, de olyan pozitív volt, olyan életvidám, és jókedvű, amilyet én még sosem tapasztaltam, pedig többezer emberrel találkoztam már.


Szóval igazából erre irányult a kérdés...


A magyar lányok szerintem negatívak, és lestrapáltak általában, vagy csak nagyon buta jellemük van ha megszóllalnak, ármennyire is szépek... kb ilyenek általában.. tisztelet a kivételnek.

2021. szept. 24. 05:18
 20/20 anonim ***** válasza:
43%

#1! 👍 👌

Csak a magyar nóta szerint a legszebbek.

Amugy - leírásod tökéletes.

2021. szept. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!