Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a terve ennem a lánynak?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem vele még régebben. De nem jöttünk össze és fel is szívódott. Most újból találkoztam vele és úgy csinál mintha mi sem történt volna. Mit akar?

Azért nem értem mert múltkor is úgy viselkedett mintha szerelmes lenne belém,de eltűnt.


2021. szept. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Semmit nem akar. Nem ismered fel a szerelmes nőt.
2021. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Abszolút semmit nem akar, úgyhogy engedd el. Sajnálom. :(
2021. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerelmes lett volna nem tűnt volna el, itt inkább te vagy a szerelmes, de feleslegesen. Azért csinál úgy mintha mi sem történt volna, mert nem is történt semmi csak te gondolod túl.
2021. szept. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Régen ismerkedtetek azóta már lehet van pasija. Az meg hogy van pasija, nem zárja ki azt hogy tetszel neki és radnéz.
2021. szept. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy volt mas is kepben, de azzal nem jott ossze a dolog. A rossz hir az, hogy valszeg te csak B terv voltal neki. Egy probat szerintem meger a dolog, de tuti nem szerelmes.
2021. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet itt sok minden. Vagy tényleg lett más pasi, vagy te tettél valamit ami miatt kihátrált, vagy megijedt.
2021. szept. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!