Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan magyar nők (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan magyar nők (a 40 év alattiak közt) akik gyerekeket szeretnének vagy családot alapítani? Vagy inkább vegyem fel az iszlámot és kezdjek el muszlim nők közt keresni?

Figyelt kérdés

Magyar férfi vagyok, de ennek ellenére szeretnék gyerekeket és családot alapítani. De azt veszem észre, hogy a magyar nők közül senki nem szeretne gyereket vagy családot, vannak egy páran akik negyven-ötvenéves korukban meggondolják magukat és akarnak, de akkor is maximum egyet.

A magyar nőknek sokkal fontosabb, hogy kutyát sétáltassanak mintsem valaha is legyen gyerekük (lásd itt az oldalon is a hasonló jellegű kérdéseket) vagy mondjuk inkább Pride-ra mennek, igazából lényegtelen nekik, csak gyerekük ne legyen soha.

Miközben a politikusok és a kormány önti a propagandáját a családokról és gyerekvállalásról én a valóságban azt látom, hogy még a magukat konzervatívnak vallók is minden héten más férfival hemperegnek majd abortuszra rohangálnak rendszeresen.


Szóval én már szinte fel is adtam, hogy magyar nővel kezdjek bármit is.


A magyar nyelvűek közt viszont a cigányokban láttam némi reményt, ugyanis a cigány nők szerencsére nem gyerekellenesek. Azonban cigány nővel igencsak nehéz lenne összejönnöm, mert ők a bűnözőkre buknak és a rosszfiúkat szeretik. Számukra a legvonzóbb férfiak a stricik, drogdílerek és börtönből most szabadultak. Mivel ezek közül egyik sem vagyok, így aligha fog egy cigány nő velem összejönni (személyes tapasztalat, hogy volt egy nagyon szép értelmes romungró nő munkatársam a nyolckerből, akivel hónapokig nagyon jól kijöttünk érzelmileg, de végül a börtönből szabadult strici exe mellett döntött aki őt rendszeresen leqrvázta).


Azonban mivel számos muszlim ismerősöm van (mivel én a magyarok 90%-val ellenben több idegen nyelvet is tudok, köztük ázsiaiakat is). Így látom, hogy a muszlim nőknél a gyerekvállalás nagyon fontos, pl nem húzzák el ötvenéves korukig meg ilyesmik. De a gond, hogy muszlim nőt csak muszlim férfi vehet el.


Nekem viszont nagyon-nagyon fontos lenne, hogy legyenek valaha is gyerekeim és családom.


Ti mit tanácsoltok? Várjak még mindig hátha lesz valami egy magyar nővel vagy inkább vegyem fel az iszlámot és nősüljek meg egy muszlim nővel?



2021. szept. 25. 17:25
A kérdező szavazást indított:
Várj. Lehet száz évesen majd a milliomodik magyar nő akarni fog majd családot
Ne halogass tovább és ne rabold saját idődet. Inkább mond: Allah akbar!
Más, leírom (azaz azt jelenti tényleg leírom és nem csak személyeskedek)
10 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%
te inkabb ne szaporodj. koszi.
2021. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell neked ennyire gyerek?
2021. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
98%
Nem szavazok mert el sem olvastam se azokat, se a leírását a kérdésednek, csak az alapkérdésre válaszolnék, igeeen! Menj egy arab országba, vagy bárhova. És vidd magaddal minél több incel sorstársadat. És akkor a fiatal magyar nők fellélegezhetnek 😁
2021. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem elég, hogy nem vállalok gyereket, de mást is le kell beszélni róla, nehogy annak is eszébe jusson - Welcome in Hungary!
2021. szept. 25. 17:48
 5/46 anonim ***** válasza:
58%

Pontosítok: tőled nem szeretne senki gyereket.


A magyar barátnőim mondjuk felének van gyereke, a többségüknek magyar férfitól. Némelyek nem szeretnének gyereket (férfi ismerőseim között is van ilyen), valaki előtte elköltözne Magyarországról, vagy olyan, mint én, aki külföldön vállalt gyereket külföldi férjjel. Viszont ostobaság azt hinni, hogy Magyarországon nincs családalapításra vágyó nő (én is ismerek nem egyet) - egyébként se kutyasétáltatás, se a Pride nem zárja ki a gyerekvállalást (bár utóbbi legtöbbször nem jó, ha kapcsolatba kerül egy gyerekkel).


A terved viszont nagy ostobaság. Bármilyen vallás felvételének csak akkor van értelme, ha valóban hiszel benne. Neked a hited nincs meg és valószínűleg tisztában sem vagy a vallás alappilléreivel és működésével, ezek nélkül pedig senki sem fog komolyan venni téged. Nem csak fel kell venni egy vallást, hanem be is kell tartani. Másrészt ha muszlim is vagy, arab még nem leszel, és sokaknál biztosan ez is (jobban) számít párkeresésnél.


Persze nem kell rám vagy másra hallgatni. Nyugodtan vedd fel az iszlámot és menj, csak aztán ne lepődj meg, ha a dolgok nem úgy sülnek el, mint ahogy tervezted.

28/N

2021. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
97%

#4: "Welcome in Hungary!"


Welcome TO Hungary. Ezek szerint meglehetősen hibásan beszéled az angolt.

2021. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

#5


Nagyon is tisztában vagyok vele, ezért jött ennek az ötlete. Ugyanis egy évet éltem egy muszlim országban. Az ottani nők értékrendje homlokegyenest az ellentéte volt annak, amit Budapesten megtapasztaltam a magyar nőknél, ami a gyerek-témát illeti.

Míg ott a gyerek áldás, addig itt a gyerek átok.

2021. szept. 25. 18:01
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

#7

Miért általánosítasz? Magamat is ideértve, az összes gyerekes barátnőm (nemzetiségtől függetlenül) odáig van a gyerekéig és nagyon szereti. Ez az egyik, a másik, hogy te minden muszlim nővel beszéltél, hogy tudd, mi az álláspontja mindegyiküknek? Sose fogom megérteni, hogy miért kell általánosítani.


Viszont ha ennyire biztos vagy az ötletedben, akkor mire vársz? Pakolj össze és menj, sok sikert kívánok hozzá.

28/N

2021. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

#8


Azért általánosítok, mert itt Budapesten 100-ból 99 nem akar gyereket. De írd csak be a gyakori szexuálitás témakör keresőjébe, hogy "akarsz-e gyereket" vagy hasonlót és látni fogod miről beszélek. Sokan még el is köttetnék magukat legszívesebben.


Ellenben kint 100-ból 99 nő viszont akart gyereket (és huszonéves koruk végén a többségnek össze is jött). Mivel én a legtöbb hobbi turistával szemben nem csak ilyen resortsokba mentem egy hétre, hanem életvitelszerűen éltem egyszerű emberek közt egy évig.


Mellesleg még te ne általánosíts, a muszlimok kb 20%-a csak arab.

2021. szept. 25. 18:11
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdező, miért nem vagy kint?
2021. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!