Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30 éves nőnek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves nőnek van még esélye újból párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha családot és gyereket szeretne...?
2021. szept. 26. 13:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
78%
Én 38 évesen vagyok így, szóval neked még bőven! :)
2021. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen kizárt, csak 29 év 364 napos kor alatt engedélyezett!
2021. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
31%

Elmondom mi lesz, ha család és gyerek miatt áll neki párt keresni: kifog valami istenbarmát és mivel annyira rohan a viszkető méhe miatt, észre sem fogja venni az intő jeleket, csak akkor, mikor már összeköti vele a gyerek. Aztán vagy kiralatéletet él a halott kapcsolatban vagy megy szingli maminak.


Meg kellene már tanulni, hogy ha van egy megfelelő társunk és még a korunk lehetővé teszi, akkor elgondolkodunk a gyerekvállaláson, amennyiben szeretnénk.


De ha nem így alakul az életünk, nem erőltetjük a gyerekszülést mindenáron, mert a maradék jót is elbsszuk vele az életünkben.


Nem pedig fordítva. Ki a fene akarna egy eszköz lenni arra, hogy megvalósítsd bármi áron, amit akarsz és nem is az számít igazán, aki veled van?

2021. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
6%
Kérdező írtam privatban érdekelne a dolog !
2021. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
90%
persze. max egy-ket incel nyomi jon majd ide a frusztraciojat kiadni, hogy a nok elete 25 felett veget er.
2021. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

5

Én például nőként is azt vallom, hogy nem így kell családot alapítani, hogy én márpedig családot alapítok és ehhez keresek asap egy kellékférfit.


Ha kifut az időből, kifut, inkább ne legyen akkor soha gyereke, minthogy valami jöttmenttel jó gyorsan összeáll, hogy összehozzon egyet és beteljesítse a biológiai programját.

2021. szept. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
30%
Normális ember legalábbis egy megfelelő kapcsolatban kezdi azt érezni, hogy családot szeretne valakitől, nem pedig szinglin hajtja az a hülyeség, hogy neki gyerek kell.
2021. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
96%
6: ez eddig oke, de a kerdes arrol szolt (szerintem), hogy 30 evesen nem keso-e. 35 eves korig meg siman egeszseges es biztonsagos szulni, 3-4 ev alatt pedig egy felnott kapcsolat boven eljuthat a hazassag-gyerekvallalas szintre. tehat nem, meg nem keso.
2021. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy mindenáron gyereket szeretnék ha törik, ha szakad, meg hogy mindegy kivel csak legyen, hanem azt hogy szeretnék.

Se többet, se kevesebbet.

2021. szept. 26. 14:12
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bőven van még esélyed párkapcsolatra!

Én pasi vagyok, 41 éves, és nem rég vagyok egyedülálló. Mégis, reménykedek, hogy nem maradok kapcsolat nélkül.

2021. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!