Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más olyan ember is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más olyan ember is, aki, mar nem fiatal (pl 33 eves vagy elmult, en:36) mellett elszaladt az èlet ès egyaltalan nem jó ertelemben vève?

Figyelt kérdés
Tehat pl nem elt igazan, nincs felesege, ferje vagy parja, se nem keres tul jol (4-5-600 ezer netto). Csak sima atlag munkas, vagy atlag diplomas, atlag keresetu (200-300 netto) , se nem csucsapasi, vagy modell no, h a masik nem szamara nagyon vonzo legyen.
2021. szept. 28. 11:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Együttérzek veletek, velem is ez van.
2021. szept. 28. 17:40
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Én 27 évesen éreztem ezt, csak párkapcsolati szempontból. Még írtam is hasonló tartalmú válaszokat.


Szar randik, viszonzatlan szimpátiák, semmi komoly sikerem nem volt (komoly kapcsolatot szerettem volna, alkalmi dolgok voltak).


Ez volt tavaly.


Aztán, idén megismerkedtem egy lánnyal, akiről néha most sem hiszem el, hogy létezik. Boldog vagyok vele és azt tudom mondani, visszajött az életkedvem, nagyon jó vele.

2021. szept. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
39 vagyok. Én kiszálltam a mókuskerékből . Most élek csak igazán😎F.
2021. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. Vagyok az lemaradt hogy a nettó az 700. Bár szerintem ez tökmind1
2021. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!