Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszat is jelenthet, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat is jelenthet, ha egy lány megbámul?

Figyelt kérdés

Elmentem egy edzőterembe (első alkalom), és ahogy beléptem egy szintem feletti csaj úgy elkezdett bámulni, hogy már kényelmetlenül éreztem magam. A mértemhez képest elég jó alakom van a genetikám miatt, de most kezdem az edzést, a teremben nálam csak jobb fizikumú férfiak vannak, szóval elég érthetetlen volt az egész.

Két másik ember is megbámult, bár fiúk voltak, de azt sem értettem. Hülyén néztem ki, és azért? Vagy ez inkább annak szólt, hogy úgy néztem ki, mint aki most lépett ki egy márkamagazinból?


2021. okt. 1. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Jót jelent. Meg az egódnak is.
2021. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehet kilatszott a bugyid van pokember jelmezben mentél be (olyasmiben amiben nem szoktak),vagy akármi
2021. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*vagx
2021. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a rossz, ha rád sem néznek.
2021. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!