Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen miért jön egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért jön egy csomó ember a mit dolgozol vagy mit tanulsz kérdéssel ?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha csak a szakma érdekelné az embereket. Most is megkérdezte valaki, hogy dolgozok-e. Mondtam neki, hogy még tanulok, megkérdezte mit. Eddig még oké. De azóta arról faggat, hogy hol fogok dolgozni és mit, mik a terveim munka téren, milyen területen leszek. Ezek az emberek tulajdonképpen mit akarnak?😂

Nem gondolom, hogy ez alapján kéne párt választani.



2021. okt. 1. 16:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Mégis mit? Beszélgetni.

Gondolom az adatlapod kong az ürességtől a képeiden meg nincs semmi egyedi aztán nem találnak jobb kezdő témát ezeknél.

2021. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom pasi vagy.
2021. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Abszolút nem, nem tudom honnan veszed ezt így ismeretlenül.

Többen még azt is meg szokták kérdezni, hogy mennyit fogok keresni, na az már a pofátlanság netovábbja szerintem.

2021. okt. 1. 16:26
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez az egyesnek ment, és nem, lány vagyok.
2021. okt. 1. 16:27
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Elég alapvető téma. Az életed egyharmadát, az ébren töltött életednek pedig a felét munkával/tanulással töltöd. Az lenne a fura, hogyha akivel ismerkedsz, le se szarná, mit csinálsz (vagy mit tervezel csinálni) napi nyolc órában. Ezen kívül persze tényleg kéne lennie más témának is, de ne csodálkozz rajta, hogy ez az elsők között kerül elő.
2021. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Mert a csajoknak jobban esik azt elmesélni a barinőknek, hogy a hétvégén, hogy dugta egy menő doki, mint azt, hogy 2 hétig nem tud járni, mert úgy alápakolt Ferike, a cégük portása.
2021. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

Én nem tudom, ki hogy van vele, de azt, hogy mit dolgozik, vagy mit tanul szerintem vadidegenektől is meg lehet kérdezni.


Ismerkedés alatt én a fizetést, jövedelmet, mekkora házba élsz, mennyibe került a kocsid, stb. ezeket tabutémának gondolom.


Amikor én társkeresőztem akkor kizárólag az (akkor még leendő) feleségemről tudtam, hogy mennyit keres, és azt is már jóval utána, hogy összejöttünk. Más randipartnerekkel nem jutottam el idáig.

2021. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nem lehet megkérdezni, csak sokan túlzásba viszik, amikor már a huszadik kérdést teszik fel róla, és csak arról tudnak érdeklődni.

Én például alapszakos vagyok egyetemen, és sokan faggatni szoktak róla társkeresőn, hogy hova megyek tovább, mennyit fogok keresni, stb stb. Persze kérdezzék meg, hogy mit tanulok vagy mit dolgozok, de nem értem miért kell csak erről beszélni..engem meg a személyiségük érdekel, nem az, hogy hol dolgoznak.

2021. okt. 1. 16:40
 9/19 anonim ***** válasza:
26%

Férfi vagyok, volt olyan barátnőn, akitől 6 hónap alatt, amíg jártunk, 1X sem kérdeztem meg, és a mai napig nem tudom, hogy mit csinált, pedig 2 hónapot együtt is laktunk.

Teszek rá! Ügyvéd és végrehajtó ne legyen, ennyi a lényeg.

2021. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

gondolom, nincs mas temaja perpillanat, errol meg konnyu beszelgetni, sok ember szeret is.

azert ez eleg alapveto kerdes, nem olyan furcsa, ha ismerkedes elejen szobajon. bar tul reszeletekbe menoen en se szeretek errol trecselni, de akkor dobj fel egy uj temat es kesz.

2021. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!