Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek ideológiájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek ideológiájának mennyire van valóság alapja? Aki volt vagy jelenleg kapcsolatban van az hogyan látja?

Figyelt kérdés
Igazából itt a pillek-től kezdve a férfitöbbletig mindenre gondolok. :)

2021. okt. 2. 01:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%
A Budapesti magas albérlet és lakásárakról szóló baloldali propagandanának van valóság alapja? Fideszes oligarchákat és szülőktől örökölt lakással rendelkezőket kérdezem, ti hogyan látjátok a helyzetet?
2021. okt. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem ideológia, hanem hiszti.

Valóság alapja nincs, lelki okai vannnak, és a saját gátlások kivetüléséből fakad minden. Aztán lett egy mondva csinált közösség, aki igazából nem segít egymáson, és a sok hasonló sztori és bánat általánosítható lett.


Van olyan férfiakat akik nem csinálnak ebből ügyet, oszt boldogan élnek.

Valamiért nem annyira kopaszodnak, és lassabban öregszenek. Mióta kapcsolatban élek azóta öregszem, őszülök, kopaszodok. Mások is hasonlókról számolnak be. Szerintem járjanak bátrabban prostikhoz, és egy nagyon jó alternatív életformához lenne szerncséjük.

2021. okt. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

ez ősmagyar volt.

A lakás árakról csak annyit, hogy vidéken sem oligarcha mindenki, és hogy örökölj egy házat, ahhoz meg kellene öld a testvéreidet. Szóval mit gondol a vidékről egy lüke Budapesti? Ők zacskóból fejik a tejet?

2021. okt. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

"Valóság alapja nincs, lelki okai vannnak":


10 évvel ezelőtt ha kimentem egy szórakozóhelyre, tele volt lányokkal, akik azt várták, hogy odamenjenek hozzájuk. Az egyikkel el is vesztettem a szüzességemet. 5 évvel ezelőtt átlagos kinézetű haveromnak még barátnője volt Tinderről.


Ma kimegyek egy szórakozóhelyre, tele van kiéhezett férfiakkal, akik fűre fára rámennek, miközben nőkből alig látni. Közbe átlagos kinézetű haveromnak 0 matche van Tinderen, nekem meg naponta 1 és azok is flegmák meg nem írnak vissza rendesen.


10 évvel ezelőtt, ha nőt akartam találni, volt két módja is, amit követve előbb -utóbb garantáltan célba jutottam. Ma hogy lehet csajozni? Szerintem kb sehogy.

2021. okt. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Hát b+ ha 10 éve frankón csajoztál most mégis egyedül vagy akkor te nem is akrtál csajt. Akkor te tényleg prostizz! Ja és tényleg hisztizel.
2021. okt. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
5: Nem volt az se frankó azért annyira. Odamentem vagy 50 lányhoz, amiből összejött 1db. Igazából a 90 -es évekbe mennék vissza szívesen, amikor még mobil meg msn se volt.
2021. okt. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

A férfitöbblet az kamu.

Férfitöbblet csak a társkeresőkön van, mivel egy átlagos nő el sem jut odáig, be sem kell regisztrálnia, mivel élőben is tud találni bárkit.

Szerintem azért önmagában az, hogy kb 5:1 a férfi:nő arány sok társkeresőn, miközben a (KSH szerint) kb 1:1 az összlakosságban az arányuk azért elég árulkodó

2021. okt. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Semmi alapja nincs. A frusztrációkat levezetendő találnak ki mindenféle okot, teóriát hogy ki/mi a hibás: a férfitöbblet, a nők túlzó elvárásai, a chadok vagy a Miki egér. Bárki, vagy bármi csak ne magukban keressék min kellene és hogyan változtatni, inkább felveszik az incelek világfájdalmát és frusztráció vezette gyűlöletét.
2021. okt. 2. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%

Aki kapcsolatban van?

Nem tudok olyan incelrol aki eljutott volna mar kapcsolatik. Balazska! Van ilyen haverod?

2021. okt. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 10 évvel ezelőtt minden jobb volt!

Nem lehetséges, hogy azóta öregedni tetszett és a saját korcsoportja már nem igazán jár szórakozóhelyekre, a huszonéves lányok meg a huszonéves fiukkal vannak?

2021. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!